کار خیر گلزار توسط مازیار فلاحی فاش شد

  • کد خبر : 535231
  • 23 اکتبر 2019 - 16:24
کار خیر گلزار توسط مازیار فلاحی فاش شد

مازیار فلاحی در یک نوشته از خاطره اولین روز کنسرتش در برج میلاد و هم‌چنین کار خیر گلزار که منجر به ساخت آهنگ سوپراستار شد، پرده برداشت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مازیار فلاحی خواننده پاپ کشورمان در توضیحاتی ضمن تقدیر از سوپراستار سینمای ایران، به کار خیر گلزار و ماجرای ساخت آهنگ سوپراستار اشاره کرده است.

مازیار فلاحی با انتشار عکسی از محمدرضا گلزار نوشت «خیلی بی معرفتیه اگراین خاطره را تعریف نکنم … اولین بار که در برج میلاد در کنسرت ریزار روی استیج می‌رفتیم، به خاطر دارم کفش‌هایی که قرار بود روی صحنه پا کنم را در منزل جا گذاشته بودم.

 

بیشتر بخوانید: واکنش گلزار به تمسخر علی دایی در شبکه سه

 

این خواننده مطرح کشورمان در ادامه آورده است «خیلی با عجله کفش دیگری تهیه کردم و آماده شدم. لحظه آخر صدایم زد … نگاهی به کفش‌هایم کرد و بلافاصله کفش‌هایش را از پا درآورد و به من داد و گفت: تو این‌ها را بپوشی بهتر است؛ تو جلوی استیج می‌ایستی و من پشت درام هستم».

وی هم‌چنین نوشته است «صدای جمعیت و جیغ و فریادها و هیجان بسیاری از سالن به بک استیج می‌رسید … اولین بارم بود که جلوی این همه جمعیت می‌ایستادم … استرس داشتم؛ دست بر شانه‌ام گذاشت و گفت: این‌ها مردم عاشقی هستند و متواضعانه گفت همه این آدم‌ها برای تو آمده‌اند؛ برو و به آن‌ها عشق بده … امیدوارم که هنوز هم همین‌گونه باشم».

 

کار خیر گلزار و جرقه ساخت آهنگ سوپراستار

 

فلاحی در پایان افزوده است «همان موقع آهنگ و شعر سوپر استار را برایش ساختم چون همه چیز را می‌دیدم … شعر درستی بود برای روزهای سخت … و برای امروز … همیشه با معرفت بود و با همه با محبت … کاش همیشه به هم عشق بدهیم و پشت هم باشیم. جسارت کردم اظهار نظر کردم بیشتر درد و دل بود از این روزگار بی‌وفا که بیشتر «رهزن اهل هنر است».

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=535231

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.