کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری کووید 19 در بهارستان برگزار شد

  • کد خبر : 589976
  • 31 می 2020 - 11:56
کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری کووید 19 در بهارستان برگزار شد

کارگاه آموزشی گندزایی و پیشگیری از بیماری کووید 19 با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، کارگاه آموزشی با موضوع گندزایی و پیشگیری از بیماری کووید ۱۹ در راستای آموزش مستخدمین آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهرستان بهارستان و با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان در محل سالن همایش سجادیه بخش بوستان برگزار شد.

آروین کارشناس بیماری‌های واگیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان در این کارگاه آموزشی مطالبی در خصوص راه‌های انتقال، علائم و پیشگیری بیماری کووید ۱۹ و همچنین الگوی انتقال بیماری در مدارس برای حاضرین بیان کرد.

همچنین گفتنی است که در کارگاه آموزشی برگزار شده نکات مهمی توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان در رابطه با نحوه ارجاع دانش آموزان علامت‌دار به مرکزمنتخب کووید ۱۹ شهرستان بهارستان، نحوه درست شستشوی دست‌عا و دور از دسترس بودن وسایل ضدعفونی کننده از دانش آموزان بیان شد.

در ادامه کارگاه آموزشی مذکور، سادات کارشناس بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان بهارستان نکاتی در خصوص انواع گندزداها،  نحوه آماده سازی و استفاده صحیح از گندزداها در مدارس، رعایت بهداشت فردی و استفاده از وسایل حفاظت فردی در جهت مبارزه و پیشگیری از بیماری کووید ۱۹ ارائه داد.

لازم به ذکر است که درپایان کارگاه آموزشی گندزایی و پیشگیری از بیماری کووید ۱۹ به سئوالات حاضرین در این کلاس آموزشی پیرامون مطالب بیان شده توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان پاسخ داده شد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=589976
  • منبع : بهارستانه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.