چکاپ رایگان سلامت بانوان سرپرست خانوار منطقه ۲۰ برای چهارمین بار

  • کد خبر : 228979
  • ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۹
چکاپ رایگان سلامت بانوان سرپرست خانوار منطقه ۲۰ برای چهارمین بار

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ تهران، از آغاز چکاپ رایگان سلامت ویژه بانوان سرپرست خانوار این منطقه جنوبی برای چهارمین بار در سال‌های اخیر خبر داد.

به گزارش تهران نیوز ، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین مسلمی از آغاز چکاپ رایگان سلامت ویژه بانوان سرپرست خانوار این منطقه جنوبی برای چهارمین بار در سال‌های اخیر خبر داد.

وی با بیان این مطلب گفت: طرح بررسی سلامت بانوان سرپرست خانوار در منطقه ۲۰ آغاز شده است و و این بانوان تحت معاینات پزشکی رایگان قرار گرفته اند.

معاون شهردار منطقه ۲۰ تهران با اشاره به این‌که این طرح به مدت سه روز اجرا می‌شود، افزود: معاینات پزشکی بانوان سرپرست خانوار شامل ویزیت عمومی، غربال گری، آزمایش های سلامت و مشاوره های درمانی است که به صورت رایگان و به منظور ارتقاء سلامت جسمی آنها انجام می‌شود.

وی با بیان این‌که بانوان سرپرست خانوارمنطقه ۲۰، برای چهارمین بار است که طی سال‌های اخیر تحت معاینات پزشکی قرار می گیرند، ادامه داد: با اجرای این طرح اطلاعات اولیه ۱۰۰ نفر از بانوان سرپرست خانوار تکمیل می‌شود و در صورت نیاز به ادامه درمان به پزشکان متخصص معرفی خواهند شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مسلمی یادآور شد: توزیع کالاهای حمایتی، خدمات مشاوره‌ای، و زمینه‌سازی اشتغال برای ۲۲۰ نفر از بانوان سرپرست خانوار در مراکز مهارت آموزی کوثر از جمله خدماتی است که مدیریت شهری منطقه ۲۰ در راستای توانمندسازی این قشر از جامعه انجام داده است.

انتهای متن/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=228979

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.