چند نفر در دماوند غربالگری شدند؟

  • کد خبر : 573363
  • ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۶
چند نفر در دماوند غربالگری شدند؟

رئیس شبکه بهدلشت دماوند از غربالگری ۹۹ هزار ۵۰۸ نفر در راستای پیشگیری و مبارزه با کرونا در سطح شهرستان دماوند خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حسن خیرخواه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند صبح امروز در جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا اظهار داشت: تاکنون ۹۹ هزار ۵۰۸ نفر در سطح شهرستان دماوند غربالگری شده‌اند.

وی با بیان این‌که بخشی زیادی از این افراد با تماس تلفنی کادر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند غربالگری شده‌اند، گفت: در راستای اجرای طرح غربالگری بیماری کرونا به‌منظور شناسایی افراد مبتلا و یا مشکوک به این بیماری، با توجه به شماره تماس‌هایی که در سامانه سیب وزارت بهداشت ثبت می باشد و همچنین با همکاری اداره مخابرات، با بخش عمده‌ای از مردم شهرستان دماوند توسط همکاران کادر بهداشت و درمان شبکه بهداشت تماس گرفته شد و غربالگری این افراد صورت گرفت.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان دماوند افزود: در صورت داشتن مراقبت‌های عادی و یا نیاز بودن به قرنطینه خانگی، کادر بهداشتی و تیم پزشکی با مراجعه به درب منزل، بیماران را تحت مراقبت قرار می‌دهند.

خیرخواه یادآور شد: شهروندان شهرستان دماوند در راستای پویش ملی مبارزه با کرونا برای تشخیص بیماری کرونا در اسرع وقت به آدرس www.salamat.gov.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم پرسشنامه تشخیص بیماری اقدام کنند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=573363

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.