چرا دیدار صنعت نفت آبادان و پیکان لغو شد؟

  • کد خبر : 622695
  • ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۹
چرا دیدار صنعت نفت آبادان و پیکان لغو شد؟
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان دلیل لغو بازی تیمش مقابل پیکان را عنوان کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سیروس پورموسوی در مورد تعویق بازی هفته اول تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مقابل تیم پیکان اظهار داشت: باشگاه پیکان درخواست تعویق بازی هفته اول را کرد و سازمان لیگ نیز نظر ما را جویا شد. باشگاه ما هم با توجه به جمیع جهات با این درخواست موافقت کرد.

وی ادامه داد: اگر پیکانی‌ها چنین درخواستی نداشتند پس چه کسی به سازمان لیگ نامه زده است؟ ما با تعویق این بازی مشکلی نداشتیم چراکه تیم‌مان به آمادگی بیشتر احتیاج داشت. از این رو مخالفت نکردیم و با تعویق این بازی موافقت کردیم. اگر موافق نبودیم به هیچ‌وجه این درخواست را نمی‌پذیرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت با اشاره به این که زمان برگزاری این بازی برایشان مهم است تصریح کرد: در صحبتی که در این خصوص با مسئولان تصمیم‌گیرنده داشتیم، قرار بود این بازی در روز‌های فیفا که مسابقات لیگ تعطیل است برگزار شود. به این ترتیب بازی‌های ما یک هفته به تعویق افتاد و قرار نیست این مسابقه را تحت فشار برگزار کنیم.

پورموسوی در مورد میزان آمادگی تیمش گفت: هفته به هفته شرایط بهتر شده است. امروز (یکشنبه) ریکاوری می‌کنیم و روز دوشنبه نیز تمرین تعطیل است. می‌خواهیم مثل برنامه قبلی سازمان لیگ جلو برویم و تیم را در شرایط مسابقه قرار دهیم و به نوعی عقب افتادگی هفته اول را با برگزاری یک بازی دوستانه که البته مثل یک بازی رسمی برگزار می‌شود، جبران کنیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به اینکه عدم ثبت قرارداد برخی از بازیکنان این تیم مانع برگزاری بازی هفته اول دو تیم شده خاطرنشان کرد: قرارداد همه بازیکنان را ثبت کردیم. من نیز چند روز پیش با حضور در هیئت فوتبال استان خوزستان قرارداد خود را ثبت کردم و هیچ مشکلی از نظر ثبت قرارداد‌ها نداریم. دلیل اصلی لغو این بازی درخواست باشگاه پیکان بود که ما نیز با آن موافقت کردیم.

منبع: میزان

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=622695

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.