چرا بنزین سوپر در جایگاه ها نایاب شد؟

  • کد خبر : 534315
  • ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱
چرا بنزین سوپر در جایگاه ها نایاب شد؟

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، یک عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی از پیگیری علت نایاب شدن بنزین سوپر در جایگاه های عرضه سوخت خبر داد. مشکل عرضه بنزین سوپر در جایگاه های سوخت یک عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی با بیان اینکه «کمبود بنزین سوپر ارتباطی با صادرات این بنزین […]

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، یک عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی از پیگیری علت نایاب شدن بنزین سوپر در جایگاه های عرضه سوخت خبر داد.

مشکل عرضه بنزین سوپر در جایگاه های سوخت

یک عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی با بیان اینکه «کمبود بنزین سوپر ارتباطی با صادرات این بنزین ندارد»، گفت: تامین بنزین سوپر برای استفاده مردم، حق مردم بوده و ما این موضوع را پیگیری می کنیم.

مشکل بنزین سوپر در جایگاه های عرضه سوخت

علی بختیار درباره اخبار منتشر شده مبنی بر کمبود بنزین سوپر بیان کرد: مدتی است که در تامین بنزین سوپر در مراکز عرضه سوخت مشکلاتی به وجود آمده است اما به نظر نمی رسد که علت این مشکل صادرات بنزین سوپر باشد.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: ما این مشکل را از وزارت نفت و شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی پیگیری می کنیم تا علت این موضوع روشن شده و مرتفع گردد. یکی از دلایل این کمبود می تواند افزایش چشمگیر مصرف سوخت در روزهای اخیر باشد اما به هر حال ما این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

بختیار در ادامه با بیان اینکه «تامین بنزین سوپر برای استفاده مردم، حق مردم بوده و باید انجام شود» اظهار کرد: امروز بنزین یورو ۴ و یورو ۵ که در کشور تولید شده و در جایگاه های سوخت عرضه می شود، بنزین با کیفیتی است.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=534315

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.