پیک کرونا لیگ فوتبال را تعطیل میکند؟

  • کد خبر : 601401
  • ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵
پیک کرونا لیگ فوتبال را تعطیل میکند؟
مربی تیم ملی شنا گفت: نمی‌دانم چرا هر بار با پیک کرونا تنها تمرینات شنا تعطیل می‌شود؟ چرا پیک کرونا لیگ فوتبال را تعطیل نمی کند؟

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مربی تیم ملی شنا گفت: نمی‌دانم چرا هر بار با پیک کرونا تنها تمرینات شنا تعطیل می‌شود؟ چرا در فوتبال که بالغ بر ۲۰ ورزشکار کرونا گرفته‌اند، تعطیلی نداریم؟ چرا پیک کرونا لیگ فوتبال را تعطیل نمی کند؟

تمرینات ملی‌پوشان شنا از هفتم تیرماه در استخر آزادی آغاز شد و ملی‌پوشان بعد از ۴ ماه به آب زدند. اما از روز گذشته و با شیوع مجدد کرونا استخرها و فضاهای ورزشی در تهران برای یک هفته تعطیل شد.

بیشتر بخوانید:

زندگی بدون ماسک از نظر مجیدی /عکس

بازیکن پرسپولیس کرونا گرفت

خشایار حضرتی در این خصوص گفت: تمرینات ملی‌پوشان تا آخر هفته تعطیل شد، گویا قرار است یک هفته تهران تعطیل باشد. البته فکر نمی‌کنم حضور ۴ یا ۵ نفر در استخر آزادی آنقدر مشکل‌ساز باشد. هیچ نمونه‌ای هم از شناگران که مثبت نشده است.

مربی تیم ملی شنا در ادامه گفت: نمی‌دانم چرا هر بار پیک کرونا می‌شود تمرینات شنا تعطیل می‌شود؟ چرا در فوتبال که بالغ بر ۲۰ ورزشکار کرونا گرفته‌اند تمرینات تعطیل نشده و مسابقات ادامه دارد؟ چرا تنها سایر رشته‌های ورزشی در ادامه تمریناتشان متضرر می‌شوند؟

وی در ادامه در خصوص لیگ شنا نیز گفت: با این شرایط که استخرها باز و بسته می‌شوند، نمی‌توان مسابقه ای هم برگزار کرد. هنوز مشخص نیست لیگ برگزار می‌شود یا اتمامش اعلام خواهد شد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=601401

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.