رئیس شبکه بهداشت و درمان پردیس خبر داد

پیش بینی ده تیم به منظور اجرای طرح شهید سلیمانی در پردیس

  • کد خبر : 626412
  • ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
پیش بینی ده تیم به منظور اجرای طرح شهید سلیمانی در پردیس
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس گفت: اقدامات این طرح حدوداً از 10 روز پیش صورت گرفته است و از روز سه شنبه مرحله عملیاتی آن آغاز خواهد شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، آسیایی صحنه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس، در خصوص طرح حاج قاسم سلیمانی تصریح کرد: اقدامات این طرح حدوداً از ۱۰ روز پیش صورت گرفته است و از روز سه شنبه مرحله عملیاتی آن آغاز خواهد شد.

آسیایی صحنه در ادامه افزود: طی جلسات متعدد در فرمانداری، سپاه و بسیج شهرستان هماهنگی های لازم و هم چنین آموزش نیروهایی که در این طرح همکاری می کنند، انجام شده است؛ در حال حاضر شش تیم در نظر گرفته شده و اگر نیاز باشد این تیم ها به ده تیم و یا بیشتر نیز افزایش خواهد یافت.

وی در خصوص هدف این طرح اذعان داشت: هدف این طرح حمایتی، نظارتی و مراقبتی است که بخش حمایتی مهم ترین بخش از این طرح است؛ در این طرح مساجد به عنوان پایگاه در نظر گرفته شده است زیرا ارتباط امام جماعت مساجد و بسیجیان با مردم بسیار نزدیک و کمک کننده خصوصاً در مورد معیشت مردم در این ایام کرونایی است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس در پایان تاکید کرد: این تیم ها قرار است اقداماتی از جمله خرید برای افراد، بیماریابی، ممانعت از رفت و آمد غیر ضروری مردم به مراکز درمانی و بیمارستان ها و غیره انجام دهند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=626412

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.