پیش‌بینی وقوع گردوخاک در کربلا و کاظمین

  • کد خبر : 532804
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴
پیش‌بینی وقوع گردوخاک در کربلا و کاظمین

سازمان هواشناسی کشور پیش‌بینی وقوع گردوخاک در کربلا و کاظمین را برای زائران اربعین حسینی اعلام کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سازمان هواشناسی کشور پیش‌بینی وقوع گردوخاک در کربلا و کاظمین را برای زائران اربعین حسینی اعلام کرد.

پیش‌بینی وقوع گردوخاک در کربلا

سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وقوع پدیده گردوخاک طی امروز و فردا در شهرهای کربلا و کاظمین اعلام کرد آسمان مهران فردا نیمه‌ابری همراه با وزش باد شدید و گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور امروز آسمان خسروی در قصرشیرین صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و افزایش ابر و برای فردا نیز کمی تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد و افزایش ابر پیش‌بینی شده است. بیشینه دمای امروز خسروی ۳۶ و فردا ۳۷ درجه خواهد بود. کمینه دمای این مرز فردا ۲۰ درجه پیش‌بینی شده که نسبت به امروز یک درجه افزایش می‌یابد.

پیش‌بینی وقوع گردوخاک در کربلا و کاظمین

بیشینه دمای امروز مهران ۴۰ درجه است که نسبت به دیروز یک درجه کاهش یافته، فردا چهارشنبه نیز بیشینه دمای این شهر یک درجه کمتر شده و به ۳۹ درجه بالای صفر خواهد رسید. آسمان مهران امروز صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش بادهای شدید و فردا نیز کمی تا نیمه‌ابری، گاهی وزش باد شدید با گرد و خاک پیش‌بینی شده است.
شلمچه در خرمشهر امروز آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و به‌تدریج با وزش دارد و فردا صاف گاهی افزایش ابر و از بعدازظهر وزش باد را خواهد داشت. بیشینه و کمینه دمای امروز ۴۰ و ۲۳ و فردا ۳۸ و ۲۲ پیش‌بینی شده است.

سازمان هواشناسی کشور آسمان نجف را امروز صاف تا کمی ابری به‌تدریج با وزش باد، بیشینه ۳۸ و کمینه دمای ۲۱ و فردا نیز آسمان این شهر را صاف، گاهی افزایش ابر و از بعدازظهر همراه با وزش باد پیش‌بینی کرده است.

امروز آسمان کاظمین صاف گاهی افزایش ابر، فردا صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با گرد و خاک پیش‌بینی شده، بیشینه دمای امروز این شهر ۳۷ درجه خواهد بود. همچنین بیشینه و کمینه دمای فردا کاظمین به‌ترتیب ۳۷ و ۲۲ درجه خواهد بود.

کربلا نیز امروز صاف تا قسمتی ابری، به‌تدریج با گرد و خاک و فردا صاف گاهی با افزایش ابر خواهد بود. بیشینه دمای امروز این شهر ۳۸ درجه و فردا نیز ۳۸ درجه است. کربلا دیروز صاف تا قسمتی ابری بود.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=532804

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.