پیشنهاد روسی برای مهاجم ملی پوش پرسپولیس

  • کد خبر : 506411
  • ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
پیشنهاد روسی برای مهاجم ملی پوش پرسپولیس

ظاهراً مهاجم ملی پوش پرسپولیس از یک باشگاه روسیه‌ای پیشنهاد جدی دریافت کرده و مسئولان این باشگاه با مدیران پرسپولیس مکاتباتی داشتند. طبق اعلام سایت نود، علیپور روز سه‌شنبه جلسه ای با ایرج عرب خواهد داشت و تکلیف مهاجم قائمشهری سرخپوشان امروز مشخص می‌شود.

پیشنهاد روسی برای مهاجم ملی پوش پرسپولیس

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، بعد از کش و قوسهای فراوان بین علیپور و باشگاه پرسپولیس بر سر لژیونر شدن این ستاره، در نهایت تصمیم بر آن شد تا این مهاجم جوان و شمالی طبق قرارداد خود در تمرینات این تیم حاضر شود و در صورت رسیدن پیشنهاد مالی خوب از تیمهای خارجی به اروپا برود حالا پیشنهاد روسی برای مهاجم ملی پوش پرسپولیس جدی‌تر از همیشه است.

طبق اخبار واصله مهاجم ملی پوش پرسپولیس از یک باشگاه روسیه‌ای پیشنهاد جدی دریافت کرده و مسئولان این باشگاه با مدیران پرسپولیس مکاتباتی داشتند. طبق اعلام سایت نود، علیپور روز سه‌شنبه جلسه ای با ایرج عرب خواهد داشت و تکلیف مهاجم قائمشهری سرخپوشان امروز مشخص می‌شود.

علیپور روز گذشته در مصاحبه ای در این خصوص اعلام کرد: فردا جلسه مهمی با آقای عرب دارم و انشاءالله همه چیز به خوبی جلو برود، بعد از جلسه بهتر می‌توانم در این باره صحبت کنم.

علیپور پیش از این پیشنهاداتی از باشگاه های زولته وارخم بلژیک و آلمریا اسپانیا داشت که حاضر بودند ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار دلار برای این مهاجم هزینه کنند. همچنین از باشگاه آ.ا.ک آتن یونان نیز پیشنهاداتی دریافت شده بود اما مذاکرات باشگاه پرسپولیس با این تیمها منجر به جدایی علیپور نشد و باشگاه با رقم پیشنهادی این باشگاه ها مخالفت کرد.

حالا که موضوع انتقال طارمی به پرسپولیس با پیوستن این بازیکن به ریو آوه قطعاً منتفی شده است بعید است که مسئولین پرسپولیس اجازه جدایی علیپور را صادر کنند، موضوعی که به عنوان ضربه طارمی به علیپور می‌توان یاد کرد.

موضوع لژیونر شدن به علیپور محدود نمی‌شود و امید عالیشاه، احمد نوراللهی و علیرضا بیرانوند نیز پیشنهادات خوی را دریافت کردند. ظاهراً عالیشاه و نورالهی نیز امروز با عرب جلسه خواهند داشت تا تکلیفشان برای لژیونر شدن مشخص شود. عالشاه در تیررس تیمهای ترکیه‌ای و کره‌ای قرار گرفته، احمد نورالهی مقصد مشخصی ندارد و از تورینو ایتالیا به عنوان مشتری علیرض بیرانوند یاد می‌شود اما پیشنهاد روسی برای مهاجم ملی پوش پرسپولیس از همه جدی‌تر است.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=506411

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.