پیام جنجالی اوزیل به تیم آرسنال

  • کد خبر : 608713
  • ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
پیام جنجالی اوزیل به تیم آرسنال
ستاره ترکیه‌ای آرسنال در پیامی جنجالی از دریافت حقوق کامل خود و ماندن در این باشگاه سخن گفت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مسعود اوزیل از تصمیم خود در خصوص رد کردن کاهش دستمزدش یک پیام واضح و جنجالی به باشگاه فرستاد.

وی با اشاره به اینکه برخی افراد سعی داشتند در این ۲ سال او را نابود کنند به انتقاد از منتقدان پرداخت.

ستاره سابق تیم ملی آلمان در هفته ۳۵۰ هزار پوند دریافت می‌کند و تنها کسی در ترکیب آرسنال است که از کم شدن حقوقش سرباز زد و این پیام جنجالی را به آرسنال داد.

اوزیل در مصاحبه با سایت اتلیتک گفت: به عنوان یک بازیکن می‌خواهم همکاری کنم ولی نیاز دارم که اطلاعات و سوال زیادی پاسخ داده شود.

وی ادامه داد: همه با تعویق حقوق با اینکه چیزهای نامشخص زیادی دارد خوب بودند و مشکلی نداشتند ولی ما باید همه چیز را بدانیم. باید مشخص شود که چه اتفاقی رخ می‌دهد و پول‌ها کجا می‌رود. ولی جزئیات زیادی به ما داده نشد و خیلی سریع در خصوص این اتفاق مهم تصمیم گرفته شد.

اوزیل ۳۱ ساله در ادامه گفت که باید در خصوص شرایط خانواده‌اش و حتی خیریه‌هایش فکر کند تا تصمیم بگیرد که حقوقش کم شود.

اوزیل تصریح کرد:  فکر می‌کنم انتقادها درست نبود و احساس می‌کنم برخی آدم‌ها در این ۲ سال سعی داشتند مرا نابود کنند. مرا ناراحت کنند و تحت فشار قرار دهند.

اوزیل در خصوص ماندن در آرسنال نیز سخن گفت و تصریح کرد: موضع من روشن است.  تا آخرین روز قراردادم در اینجا می‌مانم و هرچیزی که در توان دارم برای این باشگاه خواهم داد.

ستاره آلمانی توپچی‌ها گفت: من تصمیم میگیرم که چه زمانی بروم نه دیگران. در سال ۲۰۱۸، من گزینه های بسیار زیادی داشتم که می‌توانست به من پول بسیار بیشتری به عنوان بازیکن آزاد برسد اما من خودم را متعهد به آرسنال می‌دانم.

منبع: فارس

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=608713

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.