پویش عشق بدون مرز / نیازمندان در کرونا را دریابید

  • کد خبر : 575044
  • ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱:۵۳
پویش عشق بدون مرز / نیازمندان در کرونا را دریابید

بیش از دو ماه است که کشور درگیر بلایی شده که بسیاری از اقشار جامعه را تحت تاثیر خود قرار داده و در چنین شرایطی اقشار آسیب‌پذیر بیش از گذشته نیازمند یاری‌رسانی مردم عزیز کشورمان هستند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مصطفی هدایی در یادداشتی نوشت: مردم ایران در عشق‌ورزی، کمک‌رسانی و دست یاری رساندن به یکدیگر و حتی مردمان مستضعف جهان، زبان‌زد خاص و عام هستند. ویژگی مهمی که دل در تاریخ این سرزمین دارد و توانسته کشور را از گردنه‌های بحرانی مختلف عبور دهد.

نسل‌های ایران در دهه‌های اخیر شاهد فداکاری و ایثار در کمک‌رسانی در سیل، زلزله، جنگ، طوفان و … بودند. زلزله کرمانشاه و سیلاب‌های ویران‌گر ابتدای سال ۹۸، رویدادهای متاخری هستند که صحنه‌ها و جلوه‌های حماسی از یاری و حضور نیروهای مردمی در کنار مردم آسیب دیده خلق شد و در اوج فشارهای اقتصادی و معیشتی به‌دلیل تحریم و محاصره اقتصادی، سلول‌های بدن ایران بانو برای درمان زخم‌ها بسیج شدند.

ببینید:

اینک در فصل شیوع ویروس کرونا و زمین‌گیر شدن بسیاری از مشاغل خرد و کلان و کند شدن چرخ اقتصادی، بستری دیگر برای خلق حماسه‌های کمک‌های مردمی فراهم شده است. در شرایط کنونی اقشار مختلف به انحای گوناگون دچار مشکل و رنج شده‌اند و در این میان کسانی که در میان قشرهای کم درآمد و نیازمند قرار می‌گیرند، بیشترین آسیب‌ها را دیده‌اند.

اهمیت یاری‌رسانی به نیازمندان و افراد مستحق در شرایط بحران کرونا به حدی بود که رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانات روز پنج‌شنبه (۲۱ فروردین ماه ۹۹) به‌مناسبت نیمه شعبان، تاکید ویژه بدان کردند و فرمودند: « افرادی که توانایی و تمکن مالی دارند، فعالیت‌های وسیعی را به‌منظور کمک به نیازمندان آغاز کنند، به‌خصوص که در آستانه ماه مبارک رمضان که ماه انفاق و ایثار است، قرار داریم. خوب است که در ماه مبارک رمضان یک رزمایش گسترده برای مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه  به نیازمندان و فقرا در جامعه شکل بگیرد و برای اثبات ارادتمان به امام زمان عجل‌الله تعالی فرجه الشریف صحنه‌ها و جلوه‌هایی از جامعه مهدوی را که  جامعهای همراه با قسط، عدل، عزت، علم، برادری و همیاری است، به‌وجود آوریم.»

عشق بدون مرز

بر همین اساس و با توجه به رسالت انقلابی و مردمی رسانه‌ها، شبکه خبری تهران نیوز در نظر دارد با همکاری مجمع خیرین استان تهران، بسیجیان، هئیات مذهبی، اصناف و گروه‌های جهادی، همزمان با شیوع ویروس کرونا جهت کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان از جمله کارگران فصلی، روزمزد، محرومان و نیازمندان و … بسته‌های معیشتی و بهداشتی را در قالب طرح منتظران ظهور تهیه و بین این عزیزان توزیع کند.

هم‌وطنان عزیز و مهربان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت و حساب مجمع خیرین استان تهران (زنگنه، یکی از اعضای هیئت امناء مجمع خیرین استان تهران) واریز کنند.

شماره کارت و حساب مجمع خیرین استان تهران به شرح زیر است:

شماره کارت: ۶۲۷۳۸۱۱۱۳۴۱۹۱۵۷۳

شماره حساب: ۱-۳۷۸۸۸-۴۲-۳۸۱۸

نویسنده: مصطفی هدایی

پویش عشق بدون مرز

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=575044

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.