رئیس پلیس پایتخت:

پلیس در مسیر خدمت به مردم مقتدرانه گام برمی‌دارد

  • کد خبر : 620905
  • ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۸
پلیس در مسیر خدمت به مردم مقتدرانه گام برمی‌دارد

رئیس پلیس پایتخت گفت: پلیس به‌عنوان متولی اصلی برقراری نظم و امنیت در کنار سایر سازمان‌هایی که به مردم خدماتی ارائه می‌کنند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سردار حسین رحیمی امروز در همایش امنیت، سلامت و ایمنی اظهار کرد: این همایش با نگاه وحدت، همدلی و هم افزایی در مسیر خدمت به مردم برگزار شد.

وی با تاکید بر این‌که در مسیر خدمت به مردم با قدرت گام برمی‌داریم، گفت: دشمن درصدد است تا این وحدت و همدلی را برهم بزند، چراکه می‌داند نتیجه این وحدت و همدلی خدمت مضاعف به مردم است.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اهمیت و حساسیت پایتخت و این‌که هر لحظه پایتخت می‌تواند مترصد یک اتفاق و حادثه باشد و اگر مدیریت واحد، همدلی و هم‌افزایی نباشد، قطعاً مردم با مشکل روبه رو خواهند شد، گفت: امیدوارم زمینه ارتقا سلامت و ایمنی پایتخت فراهم شود، چرا که این موضوع موضوعی بین بخشی است که با همکاری همه قسمت‌ها انجام می‌شود.

وی با تاکید بر ایجاد سامانه یکپارچه فرماندهی و کنترل بین پلیس و سایر دستگاه‌های خدماتی لازم و ضروری است، گفت: پلیس به‌عنوان متولی اصلی برقراری نظم و امنیت در کنار سایر سازمان‌هایی که به مردم خدماتی ارائه می‌کنند، خواهد بود و همه تلاش خود را برای تامین امنیت مردم به کار خواهد بست.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=620905

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.