پلمب رستوران متخلف در بهارستان

  • کد خبر : 420794
  • ۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
پلمب رستوران متخلف در بهارستان

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهارستان گفت: پیرو بازدید بازرسان بهداشتی از رستورانی در منطقه گلستان شهرستان بهارستان ضمن نمونه برداری از مواد کبابی کوبیده مقدار ۲۰ کیلو گوشت و مرغ موجود که شرایط غیربهداشتی داشتند معدوم شد.

محمد سلوکانه در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز،  اظهار داشت: پیرو بازدید بازرسان بهداشتی این اداره از رستورانی در منطقه گلستان شهرستان بهارستان ضمن نمونه‌برداری از مواد کبابی کوبیده مقدار ۲۰ کیلو گوشت و مرغ موجود که شرایط غیربهداشتی داشتند معدوم شد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهارستان عنوان کرد: براساس نتایج آزمایشگاهی مواد کبابی کوبیده از ضایعات مرغ و سنگدان م با آلودگی میکروبی بسیار بالا تهیه شده بود که با اعلام آزمایشگاه قابلیت مصرف انسانی نداشته است که پس از ارجاع پرونده به مراجع قضایی و اخذ حکم پلمب با همکاری نیروی انتظامی این رستوران متخلف پلمب شد.

بیشتر بخوانید:

افزایش دو برابری تخت‌های بیمارستانی در بهارستان

عده‌ای در تلاش هستند آرامش اداره ورزش بهارستان را برهم زنند

مبارزه دستگاه قضا با مفسدان دغدغه مردم بهارستان است

«قیاسی مرادی» رئیس دادگستری بهارستان شد + شناسنامه دادگستری

سلوکانه در پایان بیان داشت: با هماهنگی به‌عمل آمده با مدیریت شبکه بهداشت و درمان بازدید مشترکی از تمامی رستوران‌ها و غذافروشی‌های شهرستان به‌عمل خواهد آمد و با واحد‌های متخلف مطابق قانون برخورد قاطع خواهد شد شهروندان عزیز نیز در هنگام خرید صرفا به قیمت پایین مواد غذایی توجه نکنند و از مراکز معتبر خرید داشته باشند تا سلامت خود و خانواده خود را دچار مخاطره نکنند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=420794

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.