پسر یک میلیونر سرشناس، عامل قتل‌های سریالی!

  • کد خبر : 556766
  • ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
پسر یک میلیونر سرشناس، عامل قتل‌های سریالی!

با کشف صد‌ها استخوان در تالابی در تایلند پسر ثروتمند یو تاجر تایلندی به جرم قتل‌های سریالی در این کشور بازداشت شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،  با کشف صد‌ها استخوان در تالابی در تایلند پسر ثروتمند یو تاجر تایلندی به جرم قتل‌های سریالی در این کشور بازداشت شد. متهم «آپیچای اونگ ویسیت» ۴۰ ساله در خانه ویلایی اش در بانکوک بازداشت شده است.

پسر ثروتمند

پسر ثروتمند

گزارش‌های پلیس بانکوک نشان میدهد که با کشف جسد نامزد سابق قاتل «وارین تورن» ۲۲ ساله پرونده قتل‌های سریالی این متهم گشوده شد.

پلیس جسد متلاشی شده قربانی را از خالکوبی بزرگی که بر پوستش داشته شناسایی کرده است. اطلاعات موجود نشان می‌دهد که متهم اجساد را در تالاب خانگی شان انداخته تا راز جنایت‌های هولناکش پنهان بماند.

متهم وارث تاجر مشهور «اونگ ویسیت» است که بازار بزرگ تایلند در اختیار اوست و خود نیز در سال ۱۹۸۳ میلادی به جرم قتل یک دختر ۱۵ ساله به زندان افتاده است.

اطلاعات پلیس نشان میدهد که جسد یافت شده با شی فلزی بزرگی به آب تالاب انداخته شده است تا شی جسد را زیر آب نگهدارد. با پیدا شدن این جسد غواصان از تالاب خصوصی این قاتل سریالی ثروتمند ۲۹۸ تکه از استخوان قربانیان دیگر وی را نیز یافته اند و تحقیقات برای یافتن هویت صاحبان استخوان‌ها آغاز شده است.

سرهنگ «جیراکریت جارون پات» از پلیس بانکوک در این باره گفت: «به نظر می‌رسد متهم قربانیان زیادی داشته است و کارشناسان در حال بررسی این موضوع هستند. ما بر این باوریم که قربانی نامزد سابق متهم از داستان قتل و عام‌ها اطلاع داشته و یا شاهد برخی از آ «نها بوده که جانش را نیز از دست داده است. ماموران ما پس از ناپدید شدن وی خانه و تالاب را جستجو کرده و در نهایت پی به جنایت‌های وحشتناک پسر این تاجر مشهور برده اند. قتل‌های سریالی متهم کاراگاهان ما را شوکه کرده است. ما اطلاعاتی در دست داریم که قربانی قبل از مرگ یک بار از متهم به اداره پلیس نیز به جرم ضرب و شتم شکایت کرده بود و به همین دلیل با ناپدید شدنش نخستین مظنون پرونده ما متهم بود.» برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=556766

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.