خبر رصدی » دریافتی » سیاسی
کد خبر : 556865
شنبه - ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵

حوادث امروز جهان خبر از سر برآوردن یک پدیده‌ یکتا می‌دهد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به پنجاه و چهارمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، تأکید کردند: امسال نشست شما در میانه‌ حوادث مهمی برگزار می‌شود که همه این اخبار از سر بر آوردن یک پدیده‌ یکتا در جهان امروز خبر می‌دهد.

حوادث امروز جهان خبر از سر برآوردن یک پدیده‌ یکتا می‌دهد

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیامی به پنجاه و چهارمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا صادر کردند و گفتند حوادث امروز جهان خبر از سر برآوردن یک پدیده‌ یکتا می‌دهد.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی که صبح امروز در وین قرائت شد، به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جوانان عزیز اتحادیه انجمن‌های اسلامی

امسال نشست شما در میانه‌ حوادث مهمی برگزار می‌شود که هر یک از جهتی نشانه‌ عظمت و اعتبار ایران اسلامی و ملت انقلابی آن است. شهادت ها، قدرت‌‌نمائی‌های نظامی، حضور بی‌نظیر مردمی، روحیه‌ قوی و عزم راسخ جوانان، در کنار هزاران مجموعه‌ فعال در عرصه‌ دانش و فناوری، و نیز رویکرد دینی و معنوی در بخش عظیمی از جوانان سراسر کشور، همه از سر بر آوردن یک پدیده‌ یکتا در جهان امروز خبر می‌دهد. پدیده‌‌ای که می‌تواند در آینده‌ تاریخ تأثیرات عمیق و تعیین‌کننده بگذارد.

گام دوم انقلاب اسلامی باید بتواند به حول و قوه‌ی الهی این پدیده را به کمال برساند و به ثمر بنشاند. چشم امید و انتظار در این پویش حیاتی به جوانان دانشمند و فرزانه و با ایمان است و شما میتوانید در شمار این برگزیدگان تاریخ‌ساز باشید.

به امید موفقیتهای بزرگ شما عزیزان

انتهای پیام/*