پروژه های عمرانی دماوند افتتاح شد

  • کد خبر : 516225
  • ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰:۳۰
پروژه های عمرانی دماوند افتتاح شد

همزمان با هفته دولت، پنج پروژه عمرانی شهرستان دماوند با اعتباری بالغ بر ۶۰ ‌میلیارد ریال افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ امروز و همزمان با هفته دولت، پنج پروژه عمرانی شهرستان دماوند با اعتباری بالغ بر ۶۰ ‌میلیارد ریال افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

مجید صفری ، فرماندار شهرستان دماوند در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی دماوند در هفته دولت در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی تهران نیوز با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: در روز نخست هفته دولت بر اساس برنامه‌ریزی‌ها پنج پروژه افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 

جزئیات پروژه های عمرانی دماوند در هفته دولت

وی گفت: افتتاح ساختمان دهیاری اسلام آباد با اعتبار ۳۵۰‌ میلیون تومان و ساختمان دهیاری اوچونک با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان از جمله پروژه های روز نخست هفته دولت بود.

فرماندار شهرستان دماوند عنوان کرد: همچنین پروژه تامین آب شرب روستای اوچونک با اعتباری بالغ بر ۲۲۰ میلیون تومان از جمله پروژه‌های مهمی بود که امروز به بهره‌برداری رسید.

صفری گفت: افتتاح سالن ورزشی گرمابسرد که در مجموعه شهرستان از سالن های بسیار خوب است نیز با اعتباری حدود یک میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

وی در خصوص افتتاح مجموعه گازرسانی شهرک صنعتی ۲ دماوند، بیان کرد: پروژه شبکه گازرسانی به شهرک صنعتی شماره ۲ دماوند که بیش از ده سال طول کشیده بود با اعتباری بالغ بر دو و نیم میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان دماوند افزود: این شبکه گازرسانی با یک ایستگاه t.b.s تقلیل فشار در zone 1 شهرک صنعتی با ظرفیت ۱۰۰ هزار متر مکعب است که این مجموعه گازرسانی ظرفیت تمام مجموعه است و در حال حاضر تلاش کردیم تا این شهرک را از لحاظ استقرار آب، گاز و برق تامین کنیم.

صفری تاکید کرد: در مجموع روز نخست هفته دولت این پنج پروژه با اعتباری بیش از ۶ میلیارد تومان به بهره برداری رسیدند و در سایر برنامه های این هفته چهارشنبه حضور استاندار و مهمان های استانی داریم؛ همچنین در روز جمعه حضور در نماز جمعه با مسئولین و ارائه گزارش عملکرد اتمام هفته دولت خواهد بود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=516225

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.