پرونده سعید طوسی و تنش میان مجلس و قوه قضائیه

  • کد خبر : 497926
  • ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
پرونده سعید طوسی و تنش میان مجلس و قوه قضائیه

چندی پیش بود که محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به پرونده سعید طوسی پرداخت و خبر از دستور رئیس قوه قضائیه برای بررسی مجدد این پرونده داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، چندی پیش بود که محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به پرونده سعید طوسی پرداخت و خبر از دستور رئیس قوه قضائیه برای بررسی مجدد این پرونده داد.

دادستان کل کشور ادعای محمود صادقی درباره پرونده سعید طوسی را تکذیب کرد. دادستان کل کشور ادعای محمود صادقی مبنی بر رسیدگی مجدد به پرونده سعید طوسی و اعمال نفوذ در این پرونده را رد کرد.

منبع خبر صادقی برای پیگیری پرونده سعید طوسی کجاست؟

حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری گفت: منبع خبر آقای صادقی کجاست؟

دادستان کل کشور در واکنش به اینکه صادقی گفته است دادستان کل کشور خبر از اعمال نفوذ در این پرونده داده است، تصریح کرد: من چنین چیزی نگفته‌ام و تکذیب می‌کنم.

«محمود صادقی»، نماینده مردم تهران در مجلس گفت: شنیده‌ام که اخیرا در خصوص بازگشایی مجدد پرونده سعید طوسی موافقت شده و رئیس قوه قضائیه موافقت کرده‌اند تا پرونده مجدداً رسیدگی شود. صادقی گفت: باخبر شده‌ام که دادستان اعلام کرده در این پرونده اعمال نفوذ صورت گرفته است. ایشان چون فردی سرشناس بوده نفوذ داشته و رای تجدیدنظر خلاف شرع و قانون تشخیص داده شده و قرار است مجددا بررسی شود.

نماینده مردم تهران در مجلس مدعی شد رئیس قوه قضائیه دستور رسیدگی مجدد به پرونده سعید طوسی را صادر کرده است.

«محمود صادقی»، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که شما در توییتر درخصوص پرونده سعید طوسی درخواست داده بودید که این پرونده مجدداً باز شود آیا مستنداتی در این مورد دارید، گفت: مستندات لازم در پرونده وجود دارد. خانواده‌ها به‌دنبال بازگشایی این پرونده برای اعمال ماده ۴۷۷ بوده‌اند.

او ادامه داد: شنیده‌ام که اخیرا در خصوص بازگشایی مجدد پرونده سعید طوسی موافقت شده و رئیس قوه قضائیه موافقت کرده‌اند تا پرونده مجدداً رسیدگی شود.

صادقی گفت: باخبر شده‌ام که دادستان اعلام کرده در این پرونده اعمال نفوذ صورت گرفته است. ایشان چون فردی سرشناس بوده نفوذ داشته و رای تجدیدنظر خلاف شرع و قانون تشخیص داده شده و قرار است مجددا بررسی شود

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=497926

    ثبت دیدگاه

    1. یعنی میشه به سزای اعمالش برسد؟