پروازهای مخفیانه اورژانسی در بغداد نشانه تلفات سنگین آمریکاست / ادعای برخورد موشک با هواپیمای اکراینی عقلانی نیست

  • کد خبر : 553154
  • ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
پروازهای مخفیانه اورژانسی در بغداد نشانه تلفات سنگین آمریکاست / ادعای برخورد موشک با هواپیمای اکراینی عقلانی نیست

یک استاد دانشگاه با اشاره به درهم شکسته شدن هیمنه پوشالی آمریکا در حمله موشکی سپاه گفت: انجام پروازهای مخفیانه اورژانسی از بغداد به آلمان و تل آویو نشان از تلفات سنگین آمریکاست.

سیدابوالقاسم هاشمی ، مدرس دانشگاه و فعال فرهنگی رسانه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به ذلالت آمریکا در به شهادت رساندن فرمانده نیروی قدس سپاه سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: اقدام بزدلانه آمریکا و انجام این جنایت وحشیانه نشان داد که فلاکت و جنون آنها به مرزی رسیده که دست به دامن ترور ناجوانمردانه دلیر مردان گشته است.

وی تصریح کرد: مطمئن باشید خون شهید حاج قاسم سلیمانی درخت تناور انقلاب و مقاومت را در وجود ملت بزرگ ایران و جوانان ما آبیاری خواهد کرد و همچنین بعنوان نقطه عطفی در آغاز گام دوم انقلاب اسلامی و جنبش های اسلامی منطقه قرار می گیرد.

این استاد دانشگاه با اشاره به منطق انتقام سخت یادآور شد: حمله موشکی سپاه تنها گوشه ای از انتقام دلاور مردان سپاه پاسداران است، قطعا انتقام های سخت تری در انتظار آنها بوده و پرچم مقاومت بالاتر از همیشه به اهتزاز در خواهد آمد، فرزندان خمینی و خامنه ای اراده کرده اند تا به فضل الهی در بیت المقدس نماز بخوانند .

وی با اشاره به پس لرزه های سیلی جمهوری اسلامی ایران به دولت تروریستی آمریکا، عنوان کرد: تلاش اعضای کنگره آمریکا برای بلوکه کردن منابع مالی هر گونه اقدام علیه ایران را در همین پازل می توان تعریف کرد.

این فعال رسانه ای یادآور شد: حمله موشکی رسمی سپاه به بزرگترین پایگاه هوایی آمریکا در عراق در حالی رخ میدهد که در ۷۵ سال گذشته هیچ کشوری رسماً جرات جمله به آمریکایی ها در مقابل اقدامات ددمنشانه این کشور را نداشته و این اقدام هیمنه پوشالی آمریکا را به عنوان ابر قدرت جهان درهم شکست.

هاشمی خاطرنشان کرد: به وضوح ترس و عدم توان مقابله نظامی با ایران در موضع گیری های نظامیان و دولت مردان آمریکایی قابل مشاهده است و بیان نداشتن تلفات و یا خالی بودن آن پایگاه نظامی برای کنترل افکار عمومی است تا بخشی از آبروی از دست رفته توان نظامی آمریکا احیا شود، اگر این اقدام سپاه خسارتی را در پی نداشت این سوال مطرح است چرا از حضور خبرنگاران و نیرو های رسمی عراق در این پایگاه نظامی جلوگیری می شود و اصلا چرا باید از بغداد مخفیانه پرواز های اورژانسی به آلمان و تل آویو انجام شود.

وی با اشاره به ادعای مطرح شده در خصوص برخورد موشک با بوئینگ ۷۳۷ گفت: هیچ عاقلی نمیپذیرد هواپیمای اکراینی پس از برخورد موشک در آسمان به پرواز خود ادامه دهد تا به زمین اصابت کرده و منفجر شود، طرح این ادعا دو علت دارد: ابتدا سوق دادن اذهان جهانی از حمله خسارت بار سپاه به پایگاه های آمریکایی به سقوط هواپیمای اکراینی و دوم هم جلوگیری از سقوط سهام و ارزش شرکت بوئینگ است، با اثبات نقص فنی در این هواپیمای آمریکایی قطعا شرکت بوئینگ دچار خسارت سهمگینی خواهد شد و باید منتظر پس لرزه های سنگینی در شرکت هواپیمایی بوئینگ باشیم.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=553154

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.