پرداخت معوقات فرهنگیان تا مهر ماه

 • کد خبر : 506525
 • ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
پرداخت معوقات فرهنگیان تا مهر ماه

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پرداخت معوقات فرهنگیان تا مهرماه گفت: رسیدگی به مطالبات فرهنگیان و نیز برطرف کردن مشکلات آنان نیز یک امر مهم و اساسی است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سیدحمایت میرزاده  اظهار داشت: درصدد هستیم با همکاری دستگاه‌های مربوطه در اجرای پروژه‌های عمرانی به سرعت مناسبی دست یافته و نسبت به تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اقدامات مناسبی انجام دهیم که تخصیص اعتبارات به موقع و مناسب در این زمینه اولویت اساسی است.

فعال سازی پروژه های نیمه تمام 

وی با اشاره به این که دستگاه‌های مربوطه باید در پیگیری پروژه‌های عمرانی تسریع کنند بیان کرد: انتظار ما این است که نسبت به فعال‌سازی پروژه‌های نیمه‌تمام اقدامات مناسب انجام داده شود و از ظرفیت بخش خصوصی هم در این زمینه استفاده شود که این موضوع برای ما یک اولویت اساسی و مهم است.

 

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اهمیت به تامین حقوق مرزنشینان و نیز درآوردن آنان از بلاتکلیفی بسیار حائز اهمیت است و باید در مناطق مرزنشین و محروم نسبت به توسعه تجارت و راه‌اندازی بازاچه‌های مرزی و نیز تامین سوخت و وضعیت کارمندان اقدامات مناسبی انجام داده شود.

پرداخت معوقات فرهنگیان 

میرزاده با اشاره به پرداخت معوقات فرهنگیان تا مهر ماه نیز اظهار کرد: رسیدگی به مطالبات فرهنگیان و نیز رفع مشکلات آنان نیز یک امر مهم و اساسی است و نیاز است هر چه سریع‌تر نسبت به پرداخت ۱۰ هزار میلیارد تومان معوقه فرهنگیان و کسری مطالبات آنان اقدام اساسی انجام داده شود تا بتوانیم به اهداف خود در راستای حل مشکلات آنان دست یابیم.

 

وی بیان کرد: باید در راستای برطرف کردن مشکلات و خواسته‌های فرهنگیان برنامه‌ریزی‌های مناسبی انجام داده شود و این مسئله مورد غفلت و بی‌توجهی قرار نگیرد چرا که فرهنگیان جزو قشر فعال جامعه هستند و نقش اساسی در تربیت و تعلیم نسل‌های آتی جامعه دارند و خدمت‌رسانی به این قشر نیز یک وظیفه بزرگ است.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=506525

  ثبت دیدگاه

  1. متاسفانه یک رنگی وصداقت ای ن روزها کمتر دیده می شود فرهنگیان سالهاست بامشکلات زیادی که حاصل تبعیضوعدم توجه به فرهنگ وآموزش وپرورش مسئولان آب می خورد وحال چندنماینده از آب گل آلود هوس ماهی گرفتن کرده وبه فکر معلم ومطالبات ومشکلات آنها افتاده اند..

  2. جناب نماینده محترم آموزش پرورش از۹۴ هنوز کمک هزینه ازدواج معلمان پرداخت نکرده تنها خق التدریس نعلنان نیست !@!!

  3. تورا خدا بگید تا شهریور معوقات پرداخت می شود تا اینکه معلم یه کمی در رویایش درسفر خانوادگیش کیف کند . یا مثلا” اگه شهریور بگید شاید تا مهر پرداخت شود .. ولی تا مهر بگید مهر که گذشت و معلم به سر کلاس رفت و برنامه معلو.م شد و آموزش وپرورش آسوده خاطر شد معلوم نیست معوقه پرداخت شودیا نه . اصلا” مسئول یادش میره که بابا معلم مطالبه داره زحمت کشیده براش نقشه داره .آرزو داره بدهی داره بچه اش خواسته ها داره ………….هزار درد بی درمون صد هزار کوفت و زهر مار ……..آ شیخ حسن آخوند ریش بنفشه کلا” تعطیله در خصوص معلما…………….نوبخت کهنه بخت کلی شوطه

  4. سلام وقتتون بخیر تا انجایی که بتونیم رسانه شما هستیم و تمام تلاشمان را میکنیم که مشکلاتتان به گوش مسئولین برسد

  5. سلام متاسفم براشون

  6. سلام متاسفانه در جامعه ما بیشترین تلاش برای فرهنگیان با کنترین امکانات

  7. به حق امام حسین به مهر نکشه همه نابود شید