فرمانده پدافند هوایی واکنش سریع شهید ستاری:

پدافند هوایی هرگونه تهدید دشمن را با شدت پاسخ خواهد داد

  • کد خبر : 615446
  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۴
پدافند هوایی هرگونه تهدید دشمن را با شدت پاسخ خواهد داد

فرمانده گروه پدافند هوایی شهید ستاری گفت: دشمنان بدانند پدافند هوایی بادقت، قدرت و هوشیاری تمامی تحرکات آنها را رصد کرده و هرگونه تهدیدی را با شدت پاسخ خواهد داد.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز، سرهنگ ستاد علی اصغر جعفری، فرمانده گروه پدافند هوایی واکنش سریع شهید ستاری به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس با حضور در جمع کارکنان این گروه با مقایسه وضعیت آمادگی نیروهای مسلح در آغاز جنگ تحمیلی با زمان حال گفت :در زمان شروع جنگ تحمیلی بیشتر جنگ‌افزارهای ما ساخت دیگر کشورها بود و ما حتی توان تعمیر و نگهداری بعضی از آنها را نداشتیم، اما به هم با همین وجود در روز دوم جنگ با پرواز ۱۴۰ فروند جنگنده و حمله به پایگاه‌های اصلی دشمن، بالغ بر دوماه بسیاری از پایگاه‌های اصلی دشمن را غیرعملیاتی کردیم.

جعفری در ادامه افزود: اکنون که ما با به‌روزترین تکنولوژی‌های روز دفاعی علی‌الخصوص در دفاع هوایی در حوزه‌های راداری و موشکی از دانش طراحی تا ساخت دست یافته‌ایم دیگر دشمن نباید حتی فکر کمترین تعرض به مرزهای جمهوری اسلامی ایران را به مخیله خود راه دهد.

فرمانده گروه پدافند هوایی شهید ستاری در پایان خاطرنشان کرد : دشمنان بدانند پدافند هوایی بادقت، قدرت و هوشیاری تمامی تحرکات دشمنان را رصد کرده و زیر نظر داشته و دست به ماشه است و هرگونه تهدیدی را با شدت پاسخ خواهد داد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=615446

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.