پایان یک معافیت سربازی

  • کد خبر : 523526
  • ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
پایان یک معافیت سربازی

رییس اداره سرمایه‌انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح از آخرین فرصت ها برای استفاده از معافیت سربازی ایثارگری والدین خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، رییس اداره سرمایه‌انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح از آخرین فرصت ها برای استفاده از معافیت سربازی ایثارگری والدین خبر داد.

رییس اداره سرمایه‌انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به پایان معافیت از سربازی در ازای ۲۸ و ۲۹ ماه ایثارگری والدین؛ از مشمولان واجد شرایط خواست که تا پایان شهریورماه برای بهره مندی از این معافیت به دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه کنند.

به گزارش «تابناک»، سردار موسی کمالی درباره اجرای معافیت از سربازی برای افرادی که پدر و مادرشان ۲۸ و ۲۹ ماه سابقه ایثارگری داشتند؛ گفت: این افراد تا پایان شهریور ماه می‌توانند از این معافیت بهره‌مند شوند و پس از آن دیگر مشمول معافیت نشده و تنها امکان دریافت کسر خدمت برایشان وجود خواهد داشت.

پایان معافیت سربازی ایثارگری والدین

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح ادامه داد: در همین راستا نیز متقاضیان واجد شرایط بهره مندی از این معافیت تنها تا پایان شهریور ماه فرصت دارند که با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ وضعیت خدمتی خود را مشخص کرده و درخواست خود را ثبت کنند.

به گفته سردار کمالی، تنها در این مورد غیبت مانع بهره مندی از این معافیت نخواهد شد. اما لازم است که متقاضیان حتما درخواست خود را تا قبل از پایان شهریور در دفاتر پلیس+۱۰ ثبت کنند.

بیشتر بخوانید:

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیرو‌های مسلح ادامه داد: با پایان شهریور تنها اجرای این نوع از معافیت به پایان خواهد رسید و کسرخدمت‌های ایثارگری همچنان وجود خواهد داشت.

وی درباره اینکه آیا امکان تمدید مهلت بهره مندی از این معافیت وجود دارد یا خیر نیز به ایسنا گفت: ستادکل نیرو‌های مسلح تصمیمی برای تمدید این مهلت ندارد.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=523526

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.