پایان کار آقای مدیرعامل در فوتبال ایران

  • کد خبر : 515283
  • ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
پایان کار آقای مدیرعامل در فوتبال ایران

  به گزارش شبکه خبری تهران نیوز و به نقل از تسنیم، جواد محمدی عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه ذوب‌آهن اصفهان معرفی شد و جای سعید آذری را بعد از ۶ سال گرفت. با برگزاری جلسه هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن سعید آذری از سمت مدیرعاملی باشگاه ذوب‌آهن کنار رفت و […]

 

سعید آذری

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز و به نقل از تسنیم، جواد محمدی عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه ذوب‌آهن اصفهان معرفی شد و جای سعید آذری را بعد از ۶ سال گرفت.

با برگزاری جلسه هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن سعید آذری از سمت مدیرعاملی باشگاه ذوب‌آهن کنار رفت و جواد محمدی جانشین وی شد. جواد محمدی، عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن دقایقی پیش به عنوان سرپرست باشگاه ذوب‌آهن اصفهان شد.

مدیرعامل جدید باشگاه ذوب‌آهن دارای مدرک دکتری مدیریت استراتژیک در سازمان‌ها و رویدادهای ورزشی از دانشگاه تهران بوده و مدرک کارشناسی ارشد و کارشناسی وی مدیریت تربیت بدنی بوده است. وی همچنین به عنوان مدرس دانشگاه فعالیت می‌کند.

محمدی پیش از این به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی‌شهر به مدت ۵ سال، مسئول هماهنگ کننده امور شهرستان‌های اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان به مدت دو سال بوده است.

همچنین سرپرستی هیئت دوچرخه‌سواری استان اصفهان، عضویت هیئت رئیسه هیئت تنیس و پرورش اندام استان اصفهان و همچنین رئیس هیئت‌های ورزشی شهرستان‌های استان اصفهان از جمله سوابق وی به شمار می‌رود.

وی از سال ۱۳۸۰ در عرصه داوری فوتبال فعالیت می‌کرد و در حال حاضر داور درجه ملی فوتبال کشور به شمار می‌رود که در کلاس‌های داوری فیفا نیز شرکت کرده است. محمدی از اسفند ۱۳۹۷ به عنوان عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن اصفهان فعالیت می‌کند.

با این اوصاف کار سعید آذری بعد از یک دوره ۶ ساله در جمع سبزها به پایان رسید. آذری از سال ۹۲ تاکنون بر صندلی مدیریتی باشگاه تکیه زده بود. این مدیر موفق پیش از این نیز بین سالهای ۸۳تا۸۸ نیز مدیریت ذوبی‌ها را بر عهده داشت. آذری از قهرمانان سابق وزنه برداری ایران به حساب می‌آید و در مقطعی نیز هدایت تیم ملی وزنه برداری را بر عهده داشت اما در سال ۸۳ با پیشنهاد مدیریت باشگاه ذوب آهن روبرو شد تا راهی اصفهان شود. سعید آذری سابقه مدیریت تیمهای نساجی و استیل آذین را هم بر عهده داشته اما دوران موفق وی طی این سالها در ذوب آهن رقم خورد.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=515283

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.