در گفت‌وگو با «تهران نیوز» مطرح شد؛

پاسخ کارمند دفتر فرماندار اسلامشهر در خصوص شایعات مطرح‌شده

  • کد خبر : 615594
  • ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
پاسخ کارمند دفتر فرماندار اسلامشهر در خصوص شایعات مطرح‌شده

کارمند دفتر فرماندار شهرستان اسلامشهر در خصوص شایعات مطرح‌شده در فضای مجازی در رابطه با فرماندار این شهرستان گفت: «در توئیتر پاسخ این شبهات را داده‌ام و بیشتر از این جواب نمی‌دهم»

به گزارش خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز، علی‌رغم تلاش‌های خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز برای انجام گفت‌وگو با «مسعود مرسلپور»، فرماندار شهرستان اسلامشهر در رابطه با شایعات مطرح‌شده در فضای مجازی در خصوص او، فرماندار به‌دلیل مشغله کاری حاضر به پاسخگویی نشد.

خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز در تماس‌های بعدی خود با دفتر فرماندار شهرستان اسلامشهر که موفق به گفت‌وگو با مسعود مرسلپور نشده بود، با یکی از کارمندان دفتر او به‌نام کاوه عرب‌زاده در خصوص شایعات موجود گفت‌وگویی داشت که او در این گفت‌وگو گفت: من جواب این شایعات را در توئیتر خود داده‌ام و بیشتر از این جواب نمی‌دهم و می‌توانید به توئیتر من مراجعه کنید.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، در روزهای گذشته هشتگی در فضای مجازی با عنوان «#فرماندار_اسلامشهر» ترند شده است. ظاهراً فرماندار اسلامشهر به‌واسطه رهن یک خانه گران‌قیمت در ولنجک، صدور مجوز تعویض پلاک با توصیه فرماندار اسلامشهر برای فرزند صاحبخانه و اشتغال او در دفتر فرماندار و … ؛ بنابراین این موضوع در فضای مجازی ترند شده است.

شبکه خبری تهران نیوز، شایعات مطرح‌شده ذیل این موضوع را نه رد و نه تأیید می‌کند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=615594

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.