پاسخ تند فتح الله زاده به اظهارات مدیرعامل استقلال

  • کد خبر : 534078
  • ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
پاسخ تند فتح الله زاده به اظهارات مدیرعامل استقلال

اظهارات فتحی مدیرعامل استقلال مبنی بر اینکه بدهی‌های فعلی برای مدیرعامل‌های قبلی بوده است با پاسخ تند فتح الله زاده مدیرعامل سابق استقلال به وی همراه شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، اظهارات فتحی مدیرعامل فعلی استقلال درباره دو مدیر عامل قبلی باشگاه با پاسخ تند فتح الله زاده و آرزوی عجیب وی برای فتحی همراه شد.

امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال در مصاحبه‌ای برخی مدیران سابق این تیم را به باد انتقاد گرفت که برای او هجمه سازی و حواشی زیادی را به وجود آوردند و حتی مدعی شد که به دنبال صندلی اش در این تیم هستند. فتح الله زاده یکی از مدیرانی که فتحی به کنایه در صحبت‌هایش خیلی به او اشاره داشت.

 

بیشتر بخوانید: بازگشت فتح الله زاده به استقلال تهران

 

علی فتح الله زاده درباره اینکه گفته «فتحی باید از استقلال برود» اظهار داشت: من چه موقع گفتم فتحی برود؟

 

پاسخ تند فتح الله زاده به فتحی مدیرعامل استقلال

وی هم‌چنین در پاسخ به اظهارنظر فتحی مبنی بر اینکه بدهی‌ها برای زمان وی است، گفت: بدهی‌ها برای من است؟ باشد این بدهی‌ها برای من … شما (فتحی) پرداخت کنید.

 

بیشتر بخوانید: واکنش فتح الله زاده به شایعه بازگشت به استقلال

 

مدیرعامل سابق استقلال بر همین اساس یادآور شد: فتحی گفته که من به دنبال صندلی وی در استقلال هستم که البته این مسائل هم ارزش جواب دادن ندارد.

 

وزیر خودش رفیق فتحی است

فتح‌الله زاده در پایان درباره مذاکره‌اش با وزیر ورزش درباره بازگشت به استقلال خاطرنشان کرد: من مذاکره‌ای نداشتم و اگر داشتم که وزیر خودش رفیق فتحی است و حتما اگر حرفی بود به او می‌گفت. آرزو می‌کنم همان طور که خود فتحی مدعی است تا ۱۴۰۰ در استقلال بماند و برای او آرزوی توفیق دارم.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=534078

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.