پاتوسی از استقلال رفت!؟

  • کد خبر : 495102
  • ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۹:۴۷
پاتوسی از استقلال رفت!؟

در حالی که مدیران باشگاه استقلال از اراده این باشگاه برای قطعی کردن قرارداد آیاندا پاتوسی به هواداران این تیم اطمینان خاطر می‌دادند گویا پاتوسی از استقلال رفتنی شده است.

پاتوسی از استقلال رفت

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، در حالی که مدیران باشگاه استقلال از اراده این باشگاه برای قطعی کردن قرارداد آیاندا پاتوسی به هواداران این تیم اطمینان خاطر می‌دادند اما ظاهراً پاتوسی از استقلال رفت و هیچ کس نیز قصد نگه‌داشتن این بازیکن را ندارد. این در حالی است که هفته گذشته علی خطیر در جمع هواداران استقلال تلویحا از جدایی این بازیکن خبر داده بود.

باشگاه استقلال تا تاریخ ۳۰ اردیبهشت وقت داشت تا با پراخت ۳۰۰هزار دلار به باشگاه کیپ تاون سیتی این بازیکن را در استقلال نگه دارد اما مدیران باشگاه استقلال این کار را نکردند تا حالا همه چیز در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد و در مورد ماندن این ستاره شبهاتی به وجود آمده است.

در این شرایط چون یک ماه از تاریخ درج شده در قرارداد پاتوسی برای دائمی کردن قرارداد گذشته و باشگاه استقلال هنوز پول رضایت نامه این بازیکن را پرداخت نکرده است دیگر ادامه کار این بازیکن دست آبی ها نیست و او در حال حاضر رسماً بازیکن کیپ تاون آفریقا جنوبی است.

حالا استقلال در صورتی که بخواهد قرارداد پاتوسی را دائمی کند، دوباره باید با باشگاه کیپ تاون پای میز مذاکره بنشیند و با توجه به اینکه این بازیکن اهل آفریقای جنوبی پیشنهادهای خوبی از کشورهای حوزه خلیج فارس و البته لیگ ترکیه دریافت کرده است، بعید است دیگر به استقلال برگردد و الماس سیاه را هم باید جز لیست خروج استقلال دانست.

 

 

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=495102

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.