انتقاد یک پرسپولیسی از ویلموتس

  • کد خبر : 539275
  • ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
انتقاد یک پرسپولیسی از ویلموتس

ابراهیمی در مورد دعوت نشدن مهدی ترابی به تیم ملی گفت: در مجموع به نظرم اولویت ویلموتس هم مثل کی‌روش، دعوت از لژیونر‌ها است. ترابی، چون لژیونر نبوده، دعوت نمی‌شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،  ناصر ابراهیمی در ارتباط با شرایط تیم ملی و  ویلموتس در پرسپولیس در آستانه دیدار حساس با عراق اظهار داشت: بازی با بحرین دیدار آسانی نبود، آن‌ها روی تیم خود کار کرده بودند و ما هم به طور سنتی برابر بحرین مشکل داریم.تقابل با بحرین همیشه برای ما دیدار سختی بوده است. بازی با عراق آن شرایط خاص بحرین را ندارد، اما دیدار با این تیم هم هیچ‌گاه برای ما آسان نبوده است.

ویلموتس در پرسپولیس

ویلموتس در پرسپولیس

وی در ادامه در خصوص تیم فوتبال عراق خاطرنشان کرد: عراق همیشه برای ما دردسرساز بوده و این بازی هم با توجه به اینکه آن‌ها با ۷ امتیاز اول هستند و ایران با ۶ امتیاز سوم، قطعا بازی سختی برای ما خواهد بود. عده‌ای به فهرست اعلام شده ویلموتس نقد دارند و می‌گویند او یک ماه در ایران نبوده و بازی‌ها را ندیده است. ویلموتس به وحید هاشمیان اعتماد کامل دارد و قطعا فهرست را با مشورت او اعلام کرده است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس پیرامون فهرست اعلام شده از سوی ویلموتس تصریح کرد: به هر حال این فهرست اعلام شده و تغییری هم نخواهد کرد هر چند من هم به آن نقد دارم. واقعا تعجب کردم که بازیکنی مثل وحید امیری که از روز‌های اوج خود دور است از پرسپولیس دعوت می‌شود، اما مهدی ترابی که ستاره آن‌ها است دعوت نمی‌شود.

ابراهیمی در پایان در مورد دعوت نشدن مهدی ترابی به تیم ملی افزود: در مجموع به نظرم اولویت ویلموتس هم مثل کی‌روش، دعوت از لژیونر‌ها است. او بازیکنی مثل وحید امیری را هم به خاطر تجربه لژیونر بودنش دعوت می‌کند، اما ترابی، چون لژیونر نبوده، دعوت نمی‌شود. فهرست او نشان می‌دهد که لژیونر‌های زیادی را به تیم ملی دعوت کرده است.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=539275

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.