ولایت عامل بصیرت و تنها راه عبور از فتنه است

  • کد خبر : 545564
  • ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۹:۲۸
ولایت عامل بصیرت و تنها راه عبور از فتنه است

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توضیح داد: بسیجیان در فتنه اخیر با بصیرت و سرعت عمل کردند و باید سپاس‌گزار خداوند به خاطر نعمت ولایت و نعمت امت نجیب و سنگر نشینان خط مقدم ولایت باشیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت‌الاسلام عبدااله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم تکریم و معرفی مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه سیدالشهداء علیه السلام استان تهران اظهار کرد: مردم ولایت مدار استان تهران خطرناک‌ترین فتنه ای را که می توانست انقلاب را دچار مشکل کند پشت سر گذاشتند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: بسیجیان در این فتنه با بصیرت و سرعت عمل کردند و باید سپاس‌گزار خداوند به خاطر نعمت ولایت و نعمت امت نجیب و سنگر نشینان خط مقدم ولایت باشیم.

حجت‌الاسلام عبدااله حاجی صادقی افزود: باید قدرشناس و سپاس گزار سپاه پاسدار انقلاب باشیم، یکی از سپاه هایی که در این فتنه بسیار درگیر بود، سپاه سید الشهدا بود که با بصیرت بسیار عمل کرد.

وی ادامه داد: این عملکرد خوب بسیجیان و سپاه جز اعمال صالح است و همانطور که می دانید اعمال صالح انجام دادن دشوار است اما نگه داشتنش دشوارتر است. چون شیطان در کمین است اعمال صالح به دست خود ما به آتش کشیده شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تسلیت به خانواده حجت السلام مختار نظری بیان کرد: حجت السلام مختار نظری رحمه الله علیه در سپاه سیدالشهدا (علیه السلام) استان تهران و در امر صیانت و هدایت دینی و سیاسی و اخلاقی سازمان گام‌های ارزشمندی برداشته و استواری متانت و آرامش از ویژگی برجسته اخلاق ایشان بود و این آرامش با دین داری به دست می‌آید.

حجت الاسلام حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسدار اسلامی عنوان کرد: در این ۴۰ سال که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد، توانسته ایم با وجود همه طوفان ها و حوادت و فتنه ها و جریان نفاق که علیه این انقلاب انجام دادند سربلند باشیم.

وی تأکید کرد: فتنه روزهای گذشته که سرکوب شد یکی از بدترین نفاق‌ها بود اما به سرعت سرکوب شد. به فتنه‌گرها بگویید که این انقلاب ریشه و صاحب دارد.

حجت الاسلام حاجی صادقی اظهار داشت: رهبری و ولایت رهبری دو امر مهم هستند که سبب پیوند مردم با انقلاب می‌شوند. ولایت، جهت دهنده حرکت و عامل بصیرت و تنها راه عبور از فتنه‌ها است.

این روحانی تاکید کرد: استقامت فکری و استقامت عملی دو عاملی هستند که برای یاری امام در این عصر باید در امت اسلامی وجود داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: ما به خادمی و خدمت رسانی مردم افتخار می‌کنیم و به خاطر همراهی مردم با ولایت بر عنصر خدمت رسانی به مردم برای به عنوان شاخصه انقلابی‌گری تاکید می‌کنیم.

وی در رابطه با ارتباط مردم و ولایت در جامعه توضیح داد که دشمن به دنبال قرار گرفتن امت و مردم در برابر ولایت است تا خواص ولایت را در جامعه از بین ببرد.

حجت الاسلام صادقی توضیح داد: برخی از مسئولین به گونه رفتار می‌کنند که باعث از بین رفتن اعتماد مردم به نظام و ولایت فقیه می‌شوند و این بزرگترین خیانت آنان به نظام بوده است چون همواره تلاش دارند که ناکارآمدی خود را به اسم رهبری و نظام جا بزند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=545564

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.