وقتی دولت خبرنگاران را به وزارت کشور راه نمی‌دهد

  • کد خبر : 557305
  • ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
وقتی دولت خبرنگاران را به وزارت کشور راه نمی‌دهد

همایش سراسری استانداران و فرمانداران با حضور رئیس‌جمهور صبح امروز درحالی کار خود را آغاز کرد که در اتفاقی عجیب تنها از دو رسانه دولت برای پوشش خبری این مراسم دعوت شده بود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سخنرانی حجت‌الاسلام حسن روحانی امروز به صورت اتفاقی و بدون اطلاع قبلی با موضوع همایش فرمانداران و استانداران در وزارت کشور برگزار شد. البته علیرضا معزی، معاون اطلاع‌رسانی دولت بلافاصله توئیتی منتشر کرد که صدا و سیما سخنرانی رئیس‌جمهور را زنده پخش نمی‌کند.

البته دولت، در اتفاقی عجیب رسانه‌های منتقد و خبرگزاری‌‌های مطرح کشور را به اجلاس سراسری فرمانداران و استانداران سراسر کشور در وزارت کشور با سخنرانی روحانی دعوت نکرد.

تنها دو خبرگزاری وابسته و نزدیک به دولت یعنی ایرنا و ایسنا در این مراسم حضور داشتند. گفته شده بود که دولت از صدا و سیما خواسته بود که خودش برنامه‌های رئیس‌جمهور را تولید کند و تنها توسط رسانه ملی پخش شود.

رئیس‌جمهور در این همایش به شدت از ادبیات تهاجمی علیه رقبای انتخاباتی خودش استفاده کرد. البته جلساتی هم چند روز قبل با محور انتخابات در سعدآباد با حضور برخی از مقامات ارشد اصلاحات برگزار شده بود و جواد امام مشاور ارشد رئیس دولت اصلاحات این جلسه را تأیید کرده بود.

همچنین حجت‌الاسلام حسن روحانی امروز در همایش استانداران و فرمانداران سراسر کشور با کنایه به اصولگرایان گفت: «برخی می‌خواهند دور ایران را دیوار بکشند و بگویند ایران یک جزیره منزوی است. می‌خواهند ما را از دنیا جدا کنند. هر کسی می‌خواهد ما را از دنیا جدا کند فردا باید پاسخگو باشد».

منبع: آنا

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=557305

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.