وضعیت آب و هوا ۴ آبان ۹۹

  • کد خبر : 620976
  • ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
وضعیت آب و هوا ۴ آبان ۹۹

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سازمان هواشناسی کشوری آخرین وضعیت آب و هوا ۴ آبان ۹۹ را تشریح کرد که جزئیات بیشتر آن را در اطلاعیه این سازمان در ادامه خبر بخوانید.   طبق پیش بینی های سازمان هواشناسی کشور، امروز و فردا  در شهر‌های صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت […]

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سازمان هواشناسی کشوری آخرین وضعیت آب و هوا ۴ آبان ۹۹ را تشریح کرد که جزئیات بیشتر آن را در اطلاعیه این سازمان در ادامه خبر بخوانید.

 

طبق پیش بینی های سازمان هواشناسی کشور، امروز و فردا  در شهر‌های صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا انتظار می‌رود.

در استان‌های ساحلی خزر، اردبیل و شمال شرق کشور افزایش نسبی دما رخ خواهد. بعد از ظهر دوشنبه و سه شنبه در غرب سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز، بارش پراکنده و کاهش نسبی دما پیش بینی می شود. همچنین در این مدت در دامنه‌های جنوبی البرز وزش باد  خواهیم داشت.

 

آب و هوا ۴؛ چهارشنبه در اردبیل، سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز وزش باد، ابرناکی و بارش پراکنده پیش بینی می‌شود، روز پنجشنبه در شرق سواحل دریای خزر، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی، وزش باد و بارش پراکنده رخ می‌دهد.

 

از بعد از ظهر چهارشنبه  در شمال شرق و شرق کشور وزش باد افزایش می‌یابد.در منطقه زابل وقوع گردوخاک دور از انتظار نیست. روز‌های پنجشنبه و جمعه در نیمه غربی کشور آسمان صاف و افزایش نسبی دما انتظار می‌رود.

 

امروز آسمان تهران صاف همراه با غبار صبحگاهی است و دربعد از ظهر افزایش ابر پیش بینی می شود. بیشترین دمای پایتخت به ۲۲درجه و کمترین آن به ۱۴ درجه می رسد.

 

طبق اعلام سازمان هواشناسی، فردا افزایش غلظت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا در شهر‌های صنعتی و پرجمعیت رخ می‌دهد. هموطنان به ویژه کودکان، سالمندان و بیماران از تردد غیرضرور در شهر خودداری کنند. همچنین امروز افزایش نسبی دما در سواحل دریای خزر و استان اردبیل پیش بینی می‌شود.در شرق و جنوب شرق کشور وزش شدید باد و گرد و خاک پدیده غالب است و دریای عمان و شرق تنگه هرمز مواج خواهد بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=620976

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.