ورود دادستان فیروزکوه به مسئله اخذ تسهیلات بانکی

  • کد خبر : 539842
  • 16 نوامبر 2019 - 11:02
ورود دادستان فیروزکوه به مسئله اخذ تسهیلات بانکی

یک منبع آگاه از ورود دادستان فیروزکوه به مسئله اخذ تسهیلات بانکی و برخورد با متخلفین خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حسب اطلاع واصله از منابع آگاه؛ دادستان فیروزکوه طی دستوری به روسای کلیه بانک ها و موسسات مالی شهرستان آنان را ملزم به اعلام لیست کلیه اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی که نسبت به اخذ تسهیلات بانکی از مبلغ ۱۰ میلیارد ریال به بالا اقدام نمودند تا جهت بررسی و پیگیری ظرف مهلت ۲۰ روز به مدعی العموم نمود.

 

برخورد قاطع در انتظار متخلفان

این منبع آگاه بیان کرد: پس از بررسی و محرز شدن تخلفات متخلفینی که خارج از روال قانونی نسبت به اخذ تسهیلات اقدام نمودند یا نسبت به باز پرداخت آن اقدام نکرده اند برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

وی افزود: این برخورد ها ضمن اینکه تداوم خواهد داشت در مرحله بعد به سراغ متخلفین با مبالغ کمتر خواهد رفت، ورود دادستان فیروزکوه به عنوان مدعی العموم در این مسئله به جهت حفظ حقوق عامه می باشد.

گفتنی است با توجه به اینکه یکی از دلایل اصلی پدیده فساد مالی در جامعه، عدم نظارت کافی بر ارائه تسهیلات بانکی در گذشته بوده ورود به همچین موضوعاتی می تواند از وقوع اینگونه جرائم جلوگیری کند.

لازم به ذکر است؛ پس از حضور آیت الله رئیسی در راس قوه قضایه برخورد ها با مفاسد اقتصادی به صورت جدی در حال دنبال شدن است.

شهرستان فیروزکوه در منتهی‌الیه شمال شرقی استان تهران واقع شده‌است. این شهرستان از شمال و شرق به استان مازندران، از جنوب و جنوب شرقی به شهرستان سرخه در استان سمنان و از غرب به شهرستان دماوند محدود می‌گردد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=539842

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.