ورزش ابزار توسعه جامعه است

  • کد خبر : 534169
  • ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۷
ورزش ابزار توسعه جامعه است

شهردار کهریزک گفت: با توجه به زندگی ماشینی امروز و کم‌تحرکی شهروندان، ورزش یکی از مهم‌ترین ابزارهای توسعه اجتماعی و فرهنگی جامعه محسوب می‌شود.

اسماعیل نعمت زاده ، شهردار کهریزک در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز روز تربیت بدنی را به تمام ورزشکاران و فعالان این حوزه به‌ویژه ورزشکاران شهر کهریزک تبریک گفت.

وی روز تربیت بدنی را فرصت مغتنمی برای توسعه و رونق ورزش شهروندی برشمرد و گفت: باتوجه به زندگی ماشینی امروز و کم‌تحرکی شهروندان، ورزش یکی از مهم‌ترین ابزارهای توسعه اجتماعی و فرهنگی جامعه محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید:

نقش مدیریت شهری در ترویج ورزش

شهردار کهریزک اظهار داشت: مدیریت شهری شهرداری کهریزک در کنار انجام وظایف ذاتی این نهاد از ترویج فرهنگ ورزش دربین شهروندان و ایجاد بستر مناسب ورزشی مناسب در شهر نیز غفلت نورزیده و همواره افزایش سرانه فضاهای ورزشی شهر در اولویت‌های این نهاد تعریف شده است.

وی ورزش را نماد قدرت، سلامتی و نشاط اجتماعی عنوان کرد و افزود: تربیت بدنی به‌عنوان متولی ورزش وظایف خطیری را در تحقق این سه اصل مهم ایفا کرده است که وظیفه خود می دانم به بهانه فرا رسیدن این روز به تمام مدیران، تصمیم سازان و ورزشکاران حوزه تربیت بدنی شهر و شهرداری کهریزک خداقوت گفته و از تلاش و زحمات آنان در این عرصه قدردانی کنم.

بخش کهریزک+سرانه ورزش

کَهریزک نام یکی از شهرهای استان تهران است و در حومهٔ تهران قرار دارد. شهر کهریزک در بخش کهریزک شهرستان ری قرار دارد.

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) یکی از شهرستان‌های استان تهران است. ری مهمترین شهرستان مذهبی و سیاسی تهران است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=534169

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.