وحشت دشمن از حضور ملت ایران در صحنه‌های انقلاب

  • کد خبر : 526034
  • ۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
وحشت دشمن از حضور ملت ایران در صحنه‌های انقلاب

مسئول قرارگاه مهارت آموزی نیروی انسانی ستاد کل سپاه با اشاره به این‌که باید امروز با بصیرت زندگی کرد، گفت: دشمن اسلام و جمهوری اسلامی امروز از وحدت و حضور ملت ایران در صحنه رعب و وحشت دارد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛سردار داوود روشنی در همایش روز سرباز همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس در سالن آمفی تئاتر شهرستان دماوند برگزار شد.

وی در این مراسم با بیان این‌که هفته دفاع مقدس هفته نورانیت دفاع مقدس هشت ساله است، اظهار داشت: جنگ هشت سال دفاع مقدس با محوریت عراق و هم دستانش همچون آمریکا و… انجام شد که امروز بسیاری از سرکردگان ان از بین رفته و آن هایی هم که هستند به سرنوشت رهبران خود دچار خواهند شد.

سردار روشنی با بیان این‌که با تمام حملات ایران اسلامی همچنان سرپا و استوار باقی مانده است، گفت: سه عامل اصلی در پیروزی ما در هشت سال دفاع مقدس موثر بود.

بیشتر بخوانید:

برکات نعمت ولایت فقیه

مسئول قرارگاه مهارت آموزی نیروی انسانی ستاد کل سپاه افزود: داشتن رهبری عالم بود که توانست ما را به مسیر درست هدایت کند نخستین و عامل نقش مهم و کلیدی در پیروزی ما داشت.

روشنی ادامه داد: بخش دوم وحدت است که امروز نیز این وحدت در کشور و در میان نظامیان و ملت ایران مشاهده می شود.

وی با بیان اینکه اما رهبری و وحدت برای پیروزی ما کافی نبود، تصریح کرد: سومین عامل که عامل بسیار مهمی به‌شمار می‌رود در صحنه بودن است؛ در کربلا رهبری همچون امام حسین علیه‌السلام رهبری می کرد وحدت نیز در دل کوفیان وجود داشت اما همه ترسیدند و کسی در صحنه حاضر نشد.

بیشتر بدانید:

وحشت دشمن از چیست ؟

مسئول قرارگاه مهارت آموزی نیروی انسانی ستاد کل سپاه با بیان این‌که عنوان ارادت باید به عمل تبدیل شود، گفت: قدر این رهبری وحدت و در صحنه بودن را باید بدانیم و باید آن را حفظ کرد که حفظ آن باعث می شود تا کشور و ملت ایران حفظ شوند.

روشنی با اشاره به این‌که دشمن اسلام و ولایت امروز از همین وحدت و در صحنه بودن ملت ما و ایمان و روحیه، اعتقاد و حمایت از رهبری می ترسد، گفت: این‌که سربازان زینت کشور هستند و باید قدردان آن‌ها باشیم و بدانیم پاسداری تنها به لباس آن نیست بلکه به این است که بتوانیم منش و راه پاسدار کربلا امام حسین علیه‌السلام را ادامه دهیم.

وی خاطر نشان کرد: امروز دشمن از حمله نظامی دست برداشته و اگر جایی اعلام می کند برای ترساندن برخی افراد است اما هدف نظامی نداشته و جرات آن را نیز نخواهد داشت.

مسئول قرارگاه مهارت آموزی نیروی انسانی ستاد کل سپاه ادامه داد: دشمن حمله فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی می کند و صبح تا شب در تلاش است تا بتواند به وسیله ان ما را زمین گیر کند تا ما از اعتقاداتمان دست برداریم؛ داشتن بصیرت از تاکیدات مقام معظم رهبری است که به وسیله بصیرت می توان دشمن را شناخت و باید هم در زندگی شخصی و هم در زندگی اجتماعی مراقب باشیم تا دشمن نتواند با این فشارها ضربه ای بزند.

روشنی خاطر نشان کرد: امریکا و دشمنان اسلام رو به زوال و نابودی هستند و اخرین نفس هایشان را می کشند و امروز باید محکم پشت رهبری بایستیم؛ داستان امروز جهان مانند کربلاست و ما باید یزید و یزدیان را تشخیص داده تا بتوانیم درست حرکت کنیم.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=526034

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.