واکنش اپل به خم شدگی آیفون ۴

  • کد خبر : 107817
  • ۰۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۵
واکنش اپل به خم شدگی آیفون ۴

به گزارش آفتاب ری ؛ بعد از انتشار ویدئویی کوتاه در یوتیوب که به نقطه ضعف آیفون ۶ پلاس و سوتی فاحش اپل در طراحی این محصول پرداخت، بسیاری از شبکه‌های اجتماعی هجمه غیر قابل تصوری را به سمت اپل داشتند. ماهیت این ویدئو که ظرف یک روز سهام اپل را با سقوط مواجه کرد، […]

به گزارش آفتاب ری ؛ بعد از انتشار ویدئویی کوتاه در یوتیوب که به نقطه ضعف آیفون ۶ پلاس و سوتی فاحش اپل در طراحی این محصول پرداخت، بسیاری از شبکه‌های اجتماعی هجمه غیر قابل تصوری را به سمت اپل داشتند.

ماهیت این ویدئو که ظرف یک روز سهام اپل را با سقوط مواجه کرد، به تا شدن آیفون تازه رونمایی شده در اثر فشار اشاره می‌کرد که بعد از آن تصاویر متعددی از این محصول در حالت خم شده در وب منتشر شد.
با توجه به اینکه دو روز از حملات گسترده به محصول تازه وارد اپل به بازار می‌گذشت اما این کمپانی آمریکایی تا این لحظه سکوت کرده بود.

اکنون این شرکت با شکستن سکوت خود، چنین نقصی را قبول کرده و گفته است که این مشکل بسیار نادر است.

علی‌رغم سر و صداهای بسیاری که پیرامون این موضوع شد، اپل می‌گوید که تا حال حاضر تنها ۹ شکایت در ارتباط با ضعیف بودن بدنه این گوشی توسط مشتریان در سیستم‌های ما ثبت شده است.

این کمپانی بزرگ آمریکایی می‌گوید که البته نمی‌دانیم از همین تعداد هم چند نفر تحت تأثیر محتوا و سر و صداهای فضای مجازی قرار گرفته و در نهایت ترغیب شده‌اند که گوشی خود را بفشارند تا ببینند قابلیت تا شدن دارد یا خیر.

علاوه بر این با اشاره به اینکه ما درصدد توسعه محصولی با این قابلیت نبوده‌ایم، گفته است که آیفون‌های جدید از آلومینیوم ساخته شده‌اند اما به اندازه‌ای روی آن‌ها کار شده که در برابر شرایط نرمال مقاوم بوده و تغییر شکلی ندهند.

با این حال برای جایگزینی آیفون‌های خم شده، قطعا باید تجدید ساختاری در شرایط وارانتی بخش خدمات پس از فروش صورت گیرد./تسنیم/

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=107817

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.