واژگونی تانکر حامل ماده شیمیایی در جاده جاجرود

  • کد خبر : 523191
  • ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
واژگونی تانکر حامل ماده شیمیایی در جاده جاجرود

تانکر حامل ماده شیمیایی قابل اشتعال در جاده قدیم جاجرود در بامداد امروز یکشنبه ۲۴ شهریور ماه واژگون شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، تانکر حامل ماده شیمیایی قابل اشتعال در جاده قدیم جاجرود در بامداد امروز یکشنبه ۲۴ شهریور ماه واژگون شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگونی یک دستگاه تانکر حامل ۳۰ هزار لیتر ماده شیمیایی قابل اشتعال در جاده قدیم جاجرود خبر داد.

بیشتر بخوانید:

سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت ۱:۲۷ بامداد امروز این حادثه به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اعلام شد و با وجود آنکه محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی آتش‌نشانی تهران بود اما نیروهای ۲ ایستگاه با تجهیزات کامل به عنوان نیروهای کمکی به محل حادثه واقع در جاده قدیم جاجرود به سمت پردیس بعد از زیرگذر سعیدآباد اعزام شدند.

واژگونی تانکر حامل ماده شیمایی قابل اشتعال در جاده جاجرود

وی با بیان اینکه در این حادثه یک تانکر حامل ماده شیمیایی به دلایل نامشخص پس از انحراف از مسیر به بلوک‌های نیوجرسی وسط جاده برخورد کرده و واژگون شده بود گفت: این ماده شیمیایی یکی از اجرای تشکیل دهنده بنزین به شمار می‌رود و قابلیت انفجار و اشتعال نیز دارد.

واژگونی تانکر حامل ماده شیمایی قابل اشتعال در جاده جاجرود

سخنگوی آتش نشانی تهران ادامه داد: در نتیجه این حادثه ترافیک سنگینی در جاده ایجاد شده بود. همچنین تمامی مواد شیمیایی از تانکر خارج و روی سطح جاده ریخته شده بود که آتش نشانان با استفاده از محلول آب و کف جاده را ایمن سازی کردند و با استفاده از جرثقیل سنگین، تانکر به حالت اولیه بازگردانده شد.

واژگونی تانکر حامل ماده شیمایی قابل اشتعال در جاده جاجرود

به گفته وی در این حادثه فقط راننده تانکر مصدوم شده که وی نیز به عوامل امدادی تحویل داده شده است. همچنین علت این حادثه در آینده از سوی کارشناسان پلیس راه بررسی و اعلام خواهد شد.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=523191

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.