شبکه خبری تهران نیوز

۱۳۹۸/۰۳/۰۲ الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰ May 23,2019
کلیپ واژگونی اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات
ویدئو های مرتبط
دریافت ویدئو

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،  حوالی ساعت ۱۲:۳۰ ظهر روز گذشته بود که خبری ناگوار و تلخ جامعه دانشجویان ایران را عزادار و ناراحت کرد. خبری که به سرعت به تیتر یک رسانه‌ها و نقل محافل تبدیل شد؛ خبر این بود « واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم تحقیقات تهران ».

هنوز تعداد دقیق مصدومان و متوفیان احتمالی اعلام نشده بود اما با دیدن عکس‌های اتوبوس می‌شد حدس زد که این حادثه تلفات زیادی دارد و اتفاقا همین‌طور هم شد.

در حالی که معاون فرهنگی دانشگاه آزاد سکته راننده را دلیل واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان عنوان کرد اما بسیاری از شاهدان عینی حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم تحقیقات تهران ، فرسودگی ناوگان حمل و نقل دانشگاه را عامل تصادف می‌دانستند و اشاره کردند که این اتفاقات در گذشته هم رخ داده اما به خیر گذشته است.

بیشتر بخوانید:

 

تا صبح امروز پنجم دی ماه ۹۷، آمار کشته شدگان واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم تحقیقات به ۱۰ نفر رسیده است و حال چند تن از مصدومان نیز وخیم گزارش شده است.

شبکه خبری تهران نیوز ضمن همدردی با خانواده‌های دانشجویان کشته‌شده در این حادثه و آرزوی سلامتی برای مصدومان این اتفاق ناگوار، کلیپ کوتاه زیر را تقدیم شما می‌کند.

*کلیپ همدردی با خانواده‌های کشته شدگان واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم تحقیقات تهران

انتهای پیام/*

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط