واحدهای صنفی بهارستان چه زمانی زیر ذره‌بین مسئولان قرار می‌گیرد؟!

  • کد خبر : 551250
  • ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
واحدهای صنفی بهارستان چه زمانی زیر ذره‌بین مسئولان قرار می‌گیرد؟!

به جهت جلوگیری از هرگونه تخلف توسط واحدهای صنفی، گشت مشترک بازرسی از این واحدها در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، در راستای جلوگیری از تخلفات مختلف در واحدهای صنفی سطح شهرستان بهارستان، گشت مشترک نمایندگان اتاق اصناف، اداره دامپزشکی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان از واحدهای صنفی فعال در بهارستان برگزار گردید.

در بازرسی مشترک مذکوز که در طول روزهای اخیر در سطح شهرستان بهارستان انجام پذیرفت، تعدادی واحد صنفی متخلف شناسایی و اخطاریه‌های لازم در راستای رفع تخلفات موجود صادر برای متصدیان این واحدها صادر گردید.

همچنین یکی از واحدهای صنفی فعال در شهرستان بهارستان که مورد بازرسی قرار گرفت مقدار زیادی مواد پروتئینی بدون تاریخ و فاسد شده داشت که این مواد توسط بازرسین ادارات مربوطه در همان محل معدوم و پرونده این واحد جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی مربوطه ارسال شد.

بنابه گفته نماینده اتاق اصناف شهرستان بهارستان، شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی واحدهای صنفی مراتب را به شماره تلفن ۵۶۳۸۲۴۸۱ ، واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف بهارستان گزارش دهند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مورد گزارش شده رسیدگی شود.

گرچه میزان تخلفات واحدهای مختلف صنفی، تولیدی و صنعتی به دنبال گشت‌های مستمر برگزار شده کاهش یافته است اما همچنان عده‌ای از متصدیان این واحدها ترجیح می دهند تا برای اندکی سود بیشتر، سلامت، بهداشت و وضعیت اقتصادی و… را در جامعه از حالت عادی خود خارج نمایند که این موضوع برخورد جدی و اساسی مسئولین را طلب می کند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=551250

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.