هیات الرضا هلالی محرم امسال عزاداری ندارد!

 • کد خبر : 283851
 • ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۸:۳۱
هیات الرضا هلالی محرم امسال عزاداری ندارد!

«عبدالرضا هلالی» در کانال خود اطلاعیه‌ای با عنوان «اطلاعیه مهم هیات الرضا علیه السلام محفل بسیجیان و رهروان شهدا» را بازنشر کرده که در آن آمده این هیات در ایام دهه اول محرم‌الحرام ۱۴۳۹ به‌دلیل استمرار و تشدید مشکلات، برنامه اقامه‌ی عزا برای عزاداران حسینی نداشته است.

به گزارش تهران نیوز ، «عبدالرضا هلالی» در کانال خود اطلاعیه‌ای با عنوان «اطلاعیه مهم هیات الرضا علیه السلام محفل بسیجیان و رهروان شهدا» را بازنشر کرده که در آن آمده این هیات در ایام دهه اول محرم‌الحرام ۱۴۳۹ به‌دلیل استمرار و تشدید مشکلات، برنامه اقامه‌ی عزا برای عزاداران حسینی نداشته است.

به گزارش انصاف نیوز، در بخشی از این اطلاعیه آمده است: «با چشمانی اشکبار و قلوبی محزون ضمن خضوع و خشوع به درگاه باریتعالی و امید به تمدید نوکری‌ها و خط‌شکنی‌ها، اعلام می‌داریم که این هیات، در سال جاری و در ایام دهه اول محرم‌الحرام ۱۴۳۹ هجری قمری به‌دلیل استمرار و تشدید مشکلات، که رفع آن خارج از اراده خادمین هیات در این بازه زمانی می‌باشد، برنامه اقامه عزا برای عزاداران حسینی نداشته و انشاءالله پرچم پرافتخار نوکری بر دیوار نوکرخانه خادمین هیات افراشته خواهد گردید. همان‌طور که مستمعین عزیز و بزرگوار این هیات مطلع‌اند از ماه مبارک رمضان و لیالی قدر به بعد «هیات‌الرضا (علیه‌السلام) محفل بسیجیان و رهروان شهدا» با اعلام رسمی حاج عبدالرضا هلالی به دلیل مشکلات عدیده مالی و بدهی، نبود فضای مناسب برای برگزاری جلسات و… متأسفانه تعطیل شد. امیدِ رفع این موانع تا محرم‌الحرام وجود داشت اما نه تنها این مشکلات رفع نگردید، بلکه موانع قبلی تشدید و مشکلات برگزاری جلسات در ماه محرم بر مشکلات قبلی اضافه شد که نخستین آن در اختیار قرار نگرفتن ورزشگاه شهدای هفتم تیر بود. به علاوه اینکه توان مالی و غیرمالی برای حل مشکلات پیش رو وجود نداشت. خادمین و برادران شما در «هیات‌الرضا (علیه‌السلام) محفل بسیجیان و رهروان شهدا» همچون شما و سایر عزیزان ناباورانه تلخ‌ترین ایام خود را در این ادوار نوکری سپری می‌کنند و خدا را به شهادت می‌گیرند که از هیچ تلاشی برای رفع موانع و برگزاری جلسات دریغ نکردند».

انصاف نیوز

انتهای متن/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=283851

  ثبت دیدگاه

  1. ما شندیه بودیم اقای هلالی پرادو سوار می شند. اگه واقعاً مشکل بی پول است چرا آقای هلالی ماشینش را نمی فروشد تا خرج نوکرخانه بکند. تا انجایی که ما می دانیم امام حسین به حضرت عباس و حضرت مسلم احتیاج دارد نه یک نوکر ساده لوح……

  2. شنیدن کی بود مانند دیدن.
   فاصله درست و نادرست چهار انگشت است

  3. در ممورد این مسایل حرف زده شما اگه واقعیت رو میخوای برو مصاحبه ها و گفتگوهاشو ببین و بخون نه یکسری حرف که پشت سر همه ی افراد معروف هست.

  4. بارها هلالی در این موارد هم تو برنامه هاش گفته هم تو مصاحبه هاش.بعد هم اینکه یه سری مدام میخوان یکی رو زمین بزنن یعنی طرف داره کارشو درست انجام میده و هوشمنده.