هیئت نظارت انتخابات برای برگزاری انتخابات باشکوه تشکیل شد

  • کد خبر : 545206
  • ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۹:۵۰
هیئت نظارت انتخابات برای برگزاری انتخابات باشکوه تشکیل شد

فرماندار پیشوا گفت: تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در روز دوم اسفندماه سال جاری در شهرستان پیشوا صورت گرفته است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حسین عباسی فرماندار پیشوا امروز در جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات در این شهرستان اظهار داشت: به دلیل قرابت مردم پیشوا با انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی، مردم این منطقه همواره در مقاطع مختلف زمانی حضور تاثیرگذار و محسوسی در امور کشور داشته و دارند.

وی گفت: همکاری خوب مردم پیشوا با مسئولان و دستگاه‌های اداری سبب شد تا در اغتشاشات اخیر شاهد فضایی آرام و بی‌حاشیه در این شهرستان باشیم که این مهم نشات گرفته از ارادت مردم این منطقه به انقلاب و نظام است.

عباسی با اشاره به همکاری ادارات با فرمانداری عنوان کرد: اعضای شورای اداری و شورای تأمین شهرستان همکاری، هماهنگی و تعامل خوبی با مجموعه فرمانداری دارند و همین امر باعث شده تا حرکت‌های خوبی در شهرستان پیشوا شکل بگیرد.

وی ادامه داد: در حال حاضر تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در روز دوم اسفندماه سال جاری در شهرستان پیشوا صورت گرفته است.

فرماندار پیشوا تصریح کرد: محل شعب اخذ رأی شهرستان شناسایی و بازدید و بررسی‌های لازم از آنها به منظور تأمین امکانات و رفع اشکالات احتمالی صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر هیئت‌های بازرسی و نظارت انتخابات در شهرستان پیشوا تشکیل شده و امروز با حضور معتمدان شهرستان شاهد تشکیل هیئت اجرایی انتخابات نیز خواهیم بود.

انتهای پیام/*

 

 

 

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=545206

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.