نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا:

هویت پیشوا نباید دستخوش تغییر شود

  • کد خبر : 615448
  • ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۵
هویت پیشوا نباید دستخوش تغییر شود
نماینده دیار پانزده خرداد در مجلس با اشاره به این که هویت پیشوا نباید دستخوش تغییر شود گفت: وظیفه شورای فرهنگی عمومی اقدامات هویت ساز است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حسین نوش‌آبادی نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای فرهنگ عمومی اظهار کرد: از آنجایی که شورای فرهنگ عمومی یک نهاد فرادستی و دارای سازوکاری بسیار مهم است و ۴ وزیر و بیش از ۲۰ سازمان و نهاد در آن عضو هستند، رهبری انتظار عملکرد بهتری از این شورا در سطوح مختلف کشوری، استانی و شهرستانی دارند.

وی افزود: امامزاده جعفر(ع) و قیام ۱۵ خرداد شناسنامه‌ پیشوا هستند و باید آنها را به عنوان سرمایه مذهبی و ملی و هویت پیشوا حفظ کنیم و این هویت نباید دستخوش تغییر و فراموشی شود‌.

نوش آبادی تصریح کرد: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته از سوی مسئولان شهرستان، برگزاری کنگره و همایش سراسری بزرگداشت حضرت امامزاده جعفر(ع) برای شناخت این شخصیت بزرگ ضروری است باید روزی در تقویم مناسبت های ملی به امامزاده جعفر(ع) اختصاص یابد و این موضوع را در مجلس پیگیری می‌کنم.

وی گفت: دغدغه امروز رهبری موضوع جمعیت است و سازمان‌های فرهنگی باید در این جهت تلاش کنند و در مناسبت‌های مختلف به موضوع فرزندآوری بپردازند تا کشور دچار معضل پیری جمعیت نشود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=615448

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.