هنرهای یک مدیر موفق چیست ؟

  • کد خبر : 544729
  • ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
هنرهای یک مدیر موفق چیست ؟

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه در ارتباط با نیروهای جدید الورود گفت: کادرسازی در کنار مدیریت بر مجموعه از هنرهای یک مدیر موفق به حساب می‌آید.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، یوسفی جمارانی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه در ارتباط با بازسازی بافت فرسوده در شهرستان اظهار داشت: دولت مصوبات خوبی در این زمینه دارد و تسهیلات ویژه ای به منظور بازسازی بافت فرسوده در نظر می گیرد لذا مدرسه ۱۷ شهریور و بلیغ سابق که اکنون در بافت فرسوده قرار دارند می توانند از این ظرفیت ها بهره مند شوند و مردمی که در محله مسجد سی شهرستان زندگی می کنند از این امکانات استفاده کنند.

وی بر انجام کارها با مکانیزم کارشناسی تاکید کرد و گفت: قبل از انجام هر کاری باید بر روی آن فکر شود تا نتیجه مطلوب حاصل گردد، لذا این جلسه به منظور تصمیم گیری برگزار می شود و انتظار داریم مبانی جلسه چند روز قبل در اختیار اعضا قرار گیرد تا کارشناسی توسط اعضا صورت گیرد و این جلسه با تصمیم گیری همراه شود.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: در کارهای مشارکتی که بین نهاد ها صورت می گیرد باید تفاهم نامه ای تهیه گردد و ریز مسائل در آن قید شود تا مشکل به وجود نیاید.

محمدرضا بنار مدیر آموزش وپرورش فیروزکوه ضمن تقدیر از همراهی اعضا در برگزاری جلسات شورا، به دستور جلسه پرداخت و در خصوص ظرفیت خوب مدارس سابق ۱۷ شهریور و بلیغ برای افتتاح مدرسه و سالن ورزشی اشاره کرد و افزود: طرح ساخت مدرسه ۱۰ کلاسه و یک سالن ورزشی در محله مسجد سی که از مناطق کم برخوردار شهرستان محسوب می شود می تواند امکانات خوبی برای مردم آن منطقه فراهم کند؛ ما برای موفقیت در اجرای این پروژه نیاز به همدلی تمامی مسئولین شهرستان داریم.

بنار در ادامه در گفت و گویی صمیمانه با مدیران مدارس اظهار کرد: اعتماد به نفس یک ویژگی اکتسابی است که باید کسب کنیم و داشتن این ویژگی به ما کمک می کند تا مطالبه گر باشیم.

مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه با توجه به دغدغه مدیران مدارس در خصوص نیرو های جدید الورود گفت: انتظار می رود بر عملکرد این نیرو ها نظارت داشته باشید و به آنان کمک کنید تا راه و روش کار در آموزش و پرورش را فرا بگیرند؛ نیرو سازی در کنار مدیریت بر مجموعه از هنر های یک مدیر به حساب می آید.

وی افزود: در تلاشیم با برگزاری کارگاه های آموزشی و توجیهی زودتر این نیرو ها را آماده کنیم.

این مقام مسئول در پایان به بحث احترام متقابل در سیستم اشاره کرد و تاکید کررد: این از موارد مهم است که در سیستم اداری باید لحاظ شود تا کار ها طبق روال صورت پذیرد.

گفتنی است؛ از سه نفر از مدیران خانم به جهت فعالیت در حوزه بانوان در این جلسه تقدیر به‌عمل آمد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=544729

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.