همه بد ؛ میرزایی‌نیکو خوب!

  • کد خبر : 554295
  • 14 ژانویه 2020 - 11:37
همه بد ؛ میرزایی‌نیکو خوب!

میرزایی‌نیکو نماینده فعلی مردم دماوند و فیروزکوه در جدیدترین موضع گیری‌های خود به دنبال رد صلاحیت از سوی شورای نگهبان این رد صلاحیت را تیری به قلب مردم دانست!

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، میرزایی‌نیکو نماینده فعلی مردم دماوند و فیروزکوه در جدیدترین موضع گیری‌های خود به دنبال رد صلاحیت از سوی شورای نگهبان این رد صلاحیت را تیری به قلب مردم دانست!

محمدحسین سراج فعال رسانه ای در این خصوص نوشت:

جناب آقای میرزایی‌نیکو، دروغ علنی را نظام به مردم نگفته است بلکه شما بودید که با توهین کردن به این ملت به عنوان ولی نعمتان این نظام و انقلاب آن‌ها را غارنشین خواندید، شما بودید که علی رغم توهینی که کردید آن را تکذیب کردید، این شما بودید که بزرگ‌ترین دروغ را گفتید.

جناب آقای میرزایی‌نیکو پاسداران دلاور اسلام با پذیرش اشتباه خود خاضعانه و شجاعانه از ملت عذرخواهی و برای خود آرزوی مرگ کردند، اما شما چطور؟! البته عذرخواهی از این مردم دل‌سوخته لیاقت می‌خواهد که برخی‌ها آن را ندارند.

جناب آقای میرزایی‌نیکو این شما بودید که با بازی در زمین دشمن این ملت، با زدن حرف‌های دشمن شاد کن و تکذیب‌های دروغین نه تنها قلب بلکه صداقت و اعتماد این مردم نجیب را هدف گرفتید.

مرد کارهای بزرگ!!! شما در این ۴ سال به گفته همین مردم ضعیف‌ترین نماینده ادوار منطقه بودید! کدام مجلس و شهر روستا رفتید که با سیل انتقادات این مردم شهید پرور رو به رو نشده‎اید؟!

جناب آقای مهندس فیروزه‌ای شما ۴ سال با پا گذاشتن به اعتماد عمومی مردم این منطقه، با بلند پروازی برای حضور در لیست امید تهران آرای مأخوذه از این منطقه را نه تنها پلی برای خدمت به این مردم دل‌سوخته قرار ندادید بلکه سکوی پرتابی برای خود دانستید، البته هم حزبی‌های شما در فیروزکوه و دماوند بی تقصیر نیستند، چرا که ۴ سال پیش قاطعانه از شما حمایت کردند و باید پاسخگوی عملکرد شما باشند.

شما آنقدر ضعیف عملکردید که حتی حامیان ۴ سال پیش شما برای حضور در انتخابات ۹۸ در فیروزکوه و دماوند به گفته شخص شما با جنابعالی تماس نگرفتند.

جناب آقای میرزایی، شما که امروز به شورای نگهبان تند می‌تازید آیا تا به حال به خود اندیشیده‌اید که در تأیید و صلاحیت شوراها شخص شما در تأیید تمامی شوراها در سراسر کشور از جمله منطقه رودهن دخیل بودید و افرادی را تأیید کردید که به جرم سوءاستفاده از مقام خود، دریافت رشوه و دست درازی به اموال بیت‌المال در زندان به سر می‌برند.

جناب آقای میرزایی‌نیکو حقیقت این است این شما و مسئولین امثال شما هستید که قلب این مردم را نشانه گرفته‌اید، با این حال انتظار دارید واقعاً شورای نگهبان شما را تأیید کند، هرگز!

امیدوارم روزی شجاعانه با پذیرش تمامی اشتباهات خود از این ملت نجیب عذرخواهی کنید.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=554295

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.