هدف دولت تقویت سازمان‌های مردم نهاد در بهارستان است

  • کد خبر : 554904
  • ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
هدف دولت تقویت سازمان‌های مردم نهاد در بهارستان است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بهارستان گفت: بازدید از مراکز اقامتی و سازمان‌های مردم نهاد فعال در بهارستان با هدف تقویت این مراکز انجام می شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، تقی سالک معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به فعالیت سمن‌ها در سطح شهرستان، اظهار داشت: بدون شک سمن‌ها کار عاشقانه و دلی انجام می دهند و کاری که از دل برخاسته باشد، قطعاً موثر می باشد.

وی در ادامه با تاکید بر برگزاری نشست هم اندیشی تشکل‌ها، جوانان، سازمان‌های مردم نهاد شهرستان بهارستان، تصریح کرد: در این نشست نیز به فعالیت‌های سمن‌ها پرداخته شد و بر اهمیت همکاری با آن‌ها تاکید گردید.

سالک با بیان اهمیت نظارت مستمر بر فعالیت سازمان‌های مردم نهاد در سطح شهرستان، اظهار داشت: در طول یک ماه گذشته از ۵ مراکز اقامتی و  سازمان‌های مردم نهاد فعال در بهارستان بازدید و بررسی صورت گرفته است.

وی همچنین به اهداف انجام بازدیدها و بررسی‌های صورت گرفته از مراکز اقامتی و سازمان‌های مردم نهاد فعال در بهارستان اشاره کرد و گفت: در طول این بازدیدها مشکلات مراکز و نهادهای مذکور موجود در سطح شهرستان بررسی و جمع بندی شده است و در راستای رفع آن‌ها اقداماتی در دست اجرا می باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم ارائه خدمات هرچه بهتر به شهروندان بهارستانی، خاطرنشان کرد: هدف ما تقویت سازمان‌های مردم نهاد و تشکل‌های مردمی فعال در سطح شهرستان بهارستان می باشد که اقداماتی نیز در این خصوص انجام شده است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=554904

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.