دکتر روازاده در واکنش به نامه موسوی خوئینی‌ها خطاب به رهبر معظم انقلاب:

هدف اصلی پروژه نفوذ ضربه زدن به ولایت فقیه است / جمهوری اسلامی هرگز تسلیم خط سازش نمی‌شود

  • کد خبر : 598164
  • ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
هدف اصلی پروژه نفوذ ضربه زدن به ولایت فقیه است / جمهوری اسلامی هرگز تسلیم خط سازش نمی‌شود

دبیرکل جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران با انتقاد شدید از نامه نگاری جناب موسوی خوئینی خطاب به رهبر انقلاب، گفت: بعید نیست نامه آقای خوئینی ها آغاز پروژه فتنه جدید باشد و چنانچه چنین نیتی داشته باشند باید بدانند که جمهوری اسلامی با هدایت مدبرانه رهبر معظم انقلاب و هوشیاری ملت فهیم ایران هرگز تسلیم خط سازش نخواهد شد.

حکیم دکتر حسین روازاده در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز در واکنش به نامه اخیر سید محمد موسوی خوئینی به رهبر معظم انقلاب، اظهار داشت: به اذعان کارشناسان داخلی و خارجی، علی رغم وجود تحریم‌های ظالمانه آمریکای جنایتکار، جمهوری اسلامی ایران با عزت و سربلندی در برابر همه زیاده خواهی‌های مستکبران جهانی ایستاده است و هرگز تسلیم زورگویی‌های آمریکا نخواهد شد و این اقتدار روزافزون مرهون رهبری هوشمندانه و مدبرانه رهبر معظم انقلاب است.

وی با اشاره به پیشرفت‌های جمهوری اسلامی در طول چهل و یک سال گذشته، گفت: مردم ایران قدردان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند و به خوبی به این مسئله آگاهند که خدمات انقلاب اسلامی به هیچ وجه قابل مقایسه با دوران رژیم طاغوت نبوده و نیست.

دبیرکل جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران با انتقاد شدید از نامه نگاری آقای موسوی خوئینی خطاب به رهبر انقلاب، افزود: چرا برخی کارنامه درخشان ۴۱ سال اقتدار، عزت، پیشرفت و عظمت ملت ایران و حرکت رو به جلو و رشد فزاینده را نمی‌بینند؟ بی‌تردید جمهوری اسلامی توانسته است با هدایت‌های حکیمانه و خردمندانه رهبر فرزانه انقلاب و همت مردم فهیم و انقلابی ایران، پیشرفت‌های شگرفی را در عرصه‌های علمی، اقتصادی، دفاعی و فرهنگی رقم بزند.

وی بیان داشت: معتقدم جریانی که باید پاسخگوی معضلات کنونی کشور باشد می‌خواهد با فرار رو به جلو، بار مسئولیت مشکلات را از گردن خود وانهد! در حالی که طی هفت سال گذشته دولتی بر سر کار بود که مورد حمایت و پشتیبانی امثال موسوی خوئینی ها بوده و هست.

دبیرکل جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران تصریح کرد: به نظرم آنچه باعث شد آقای خوئینی با پررویی، بی‌ادبی و بی‌اخلاقی سیاسی این نامه را نگارش کند، کوتاهی و مماشات جبهه انقلاب در نظارت بر عملکرد دولت بی‌تدبیر طی سال‌های گذشته بود و چنانچه افرادی بودند تا سیاست های اقتصادی دولت را به بوته نقد بکشانند و بر ایشان نهیب بزنند که چرا اقتصاد ایران را به پروژه‌های بی‌فرجامی مثل برجام گره زدید تا نتیجه امروز آن بروز تورم و گرانی و بیکاری جوانان ایرانی باشد!، هیچوقت شاهد اینگونه نامه نگاری های دشمن شاد کن نبودیم هرچند معتقدیم امثال جناب موسوی خوئینی ها همواره خواستار تسلیم جمهوری اسلامی در برابر آمریکایی‌ها بودند و سال‌ها است که خط سازش را با هدف ضربه زدن به ملت ایران دنبال می‌کنند.

تبیین اهداف پروژه نفوذ

وی با بیان این‌که مخاطب اصلی نامه موسوی خوئینی رئیس جمهور مورد حمایت ایشان می باشد، گفت: در قانون اساسی مسئول معیشت مردم ریاست جمهوری و دولت است و این دولت‌ها هستند که با ارائه برنامه‌های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی خود سرنوشت چندین ساله ملت را تعیین می کنند و متاسفانه طی سال‌های گذشته دولت تدبیر و امید که اتفاقا مورد حمایت و پشتیبانی امثال موسوی خوئینی ها بود نه تنها کارنامه موفقی از خود بجا نگذاشته است بلکه با بی تدبیری های خود موجب شد تا تورم و گرانی در جامعه رشد فزاینده‌ای داشته باشد و معیشت مردم را مورد تهدید قرار بدهد.

حکیم دکتر روازاده در پایان هدف اصلی نامه موسوی خوئینی را ضربه زدن به جایگاه ولایت فقیه دانست و با اشاره به پروژه نفوذ خاطرنشان کرد: احزاب همفکر موسوی خوئینی در مواقعی که نتوانسته اند پروژه نفوذ خود را به سر انجام برسانند تلاش کرده اند با ملتهب کردن فضا و ایجاد فتنه و اختلاف در جامعه، زمینه دخالت بیگانگان را در کشور فراهم سازند و هیچ بعید نیست نامه آقای موسوی خوئینی آغاز پروژه فتنه جدید باشد و اگر چنین نیتی داشته باشند باید بدانند که جمهوری اسلامی با هدایت مدبرانه رهبر معظم انقلاب و هوشیاری ملت فهیم ایران هرگز تسلیم خط سازش نخواهد شد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=598164

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.