طی گفت‌وگوی تلفنی با وزیر علوم

نوش آبادی خواستار تعویق کنکور سراسری شد

  • کد خبر : 606244
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷
نوش آبادی خواستار تعویق کنکور سراسری شد
دکتر نوش آبادی نماینده دیار پانزده خرداد در مجلس با وزیر علوم گفتگو کرد و خواستار به تعویق انداختن آزمون های سراسری شد.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز، حسین نوش آبادی نماینده پیشوا ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس طی گفت‌وگوی تلفنی با وزیر علوم و تحقیقات و فناوری خواستار به تعویق انداختن کنکور سراسری و آزمون کارشناسی ارشد شد.

وی با اشاره به شرایط خاص کشور و شیوع گسترده ویروس کرونا و نگرانی داوطلبین و خانواده های آنان از ابتلای فزندان عزیزشان به بیماری خطاب به وزیر علوم اظهار کرد: من به عنوان وکیل مردم و نماینده ملت وظیفه دارم مراتب نگرانی موکلین خود و مردم کشورم را به جنابعالی به عنوان مسئول اصلی آموزش عالی کشور منتقل کنم و بر اولویت حفظ سلامت مردم تاکید نمایم.

غلامی با توجه به آمادگی وزارت علوم برای برگزاری آزمون ارشد و کنکور سراسری در موعد مقرر و پیش بینی های لازم برای اجرای کامل پروتکل های بهداشتی بیان کرد: ما مطیع قانون هستیم و مراجع تصمیم گیری کشور خصوصا مجلس شورای اسلامی هر تصمیمی اتخاذ کنند اجرا خواهیم کرد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=606244
  • منبع : دریافتی

ثبت دیدگاه

  1. وزیر علوم بی کفایت و وطن فروشه جون جوونا رو به خطر میندازه به خاطر منفعت خودش باید استیضاح بشه تمام امارشم دروغه از کی نظرسنجی کرده شواهد رو کنه مثل خبرگذاری فارس