نه به پرسپولیس مدرک دادم نه به النصر

  • کد خبر : 618081
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰:۰۲
نه به پرسپولیس مدرک دادم نه به النصر
بعد از شکایت باشگاه النصر عربستان از پرسپولیس ایران، به دلیل استفاده از بازیکنان غیرمجاز و شکایت برانکو ایوانکوویچ از این تیم ایرانی طی دو روز گذشته خبرهایی از کمک وکیل برانکو به سعودی‌ها منتشر شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، بعد از شکایت باشگاه النصر عربستان از پرسپولیس ایران، به دلیل استفاده از بازیکنان غیرمجاز و شکایت برانکو ایوانکوویچ از این تیم ایرانی طی دو روز گذشته خبرهایی از کمک وکیل برانکو به سعودی‌ها منتشر شد. وکیل برانکو اظهار کرد: نه به پرسپولیس مدرک دادم نه به النصر.

«داروبوشیچ» وکیل برانکو ایوانکوویچ در این خصوص به سایت «کوره» گفت: شایعات زیادی مبنی بر اینکه من اسنادی را در اختیار باشگاه النصر قرار داده‌ام، وجود دارد ولی این شایعات صحت ندارد.

وی ادامه داد: تماس‌های زیادی از داخل و خارج از ایران داشته‌ام که از من می‌خواستند کپی اسناد و مدارک را در اختیارشان قرار دهم اما این درخواست را رد کردم.

وکیل برانکو ایوانکوویچ تصریح کرد: من در این پرونده، طرف شکایت نیستم و از طریق رسانه‌ها متوجه آن شدم. هر که بگوید من اسناد و مدارکی را به هر یک از دو باشگاه النصر و پرسپولیس داده‌ام، این یک دروغ است.

بوشیچ در پایان گفت: نمی‌توانم هر اطلاعاتی را برای هر کسی افشا کنم. این خلاف روش و سیاست کاری من است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از بررسی شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس، از این تیم ایرانی درخواست کرده است تا مدارک و مستنداتش را در رد ادعای النصر تا روز پنجشنبه این هفته ارسال کند.

منبع: مهر

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=618081

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.