نمایش کمدی «اکتشافات» به روی صحنه می‌رود

  • کد خبر : 551322
  • ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳
نمایش کمدی «اکتشافات» به روی صحنه می‌رود

نمایش کمدی «اکتشافات» مور بازبینی نهائی قرار گرفت و به‌زودی برای اجرای عموم به روی صحنه تئاتر بهارستان می‌رود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، نمایش کمدی «اکتشافات» به نویسندگی امید طاهری و کارگردانی علی علیایی و با بازیگری علی علیایی در نقش پدر روحانی، علیرضا تارویردی در نقش ملوان، محمد حسین شیری در نقش امریگو، امیر حسین ناصری در نقش آشپز و مهدی کامران در نقش کریستف کلمب مورد بازبینی شورای نظارت بر نمایش شهرستان بهارستان قرار گرفت.

بنابر این گزارش، نمایش مذکور در راستای ایجاد فضایی شاد و کمدی برای شهروندان بهارستانی آماده سازی شده است که به زودی بر روی پرده تئاتر شهرستان بهارستان خواهد رفت و بازیگران جوان و بااستعداد بومی شهرستان در این نمایش به ایفای نقش خواهند پرداخت.

گفتنی است که خلاصه نمایش کمدی «اکتشافات» داستان سفر کریستف کلمب دریانورد ایتالیایی معروف می باشد که به همراه خدمه خود با کشتی سانتاماریا برای تجارت راهی اقیانوس هند می شود اما در طول سفر مسیر خود را گم کرده و سر از سرزمین‌های ناشناخته‌ای درمی آورد که این انفاق، داستان نمایش را رقم می زند.

این نمایش به زودی برای اجرای عموم در سالن آمفی تئاتر قلم نسیم شهر شهرستان بهارستان به روی صحنه خواهد رفت و پتانسیل بالایی برای جذب مخاطب و علاقه‌مندان به هنر دارد.

درپایان لازم به ذکر است که اجرای نمایش‌های کمدی در سطح شهرستان بهارستان نسبت به دیگر مناطق کمتر بوده که توجه مسئولین و هنرمندان به این موضوع و افزایش تعداد نمایش‌های کمدی می تواند در افزایش شور و نشاط عمومی جامعه تاثیر به سزایی داشته باشد، که این امر نیازمند اطلاع‌رسانی مناسب از زمان اجرای نمایش‌های نیز می باشد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=551322

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.