نقیبی به عنوان رئیس شورای اسلامی دماوند انتخاب شد

  • کد خبر : 535283
  • 23 اکتبر 2019 - 17:48
نقیبی به عنوان رئیس شورای اسلامی دماوند انتخاب شد

انتخابات هیأت‌ رئیسه پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان دماوند با حضور اعضا در محل این شورا برگزار و محمود نقیبی به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سومین انتخابات دوره ی پنجم شورای شهرستان دماوند ظهر امروز در راستای اجرای ماده ۶ آیین نامه اجرایی شورای اسلامی شهرستان و براساس ماده ۱۵ مکرر الحاقی ۱۳۸۶ قانون انتخابات شوراها با حضور نماینده فرماندار و اعضای شورا در دفتر شواری اسلامی شهرستان برگزار شد.

در این راستا بر اساس رأی‌گیری صورت گرفته محمود نقیبی به عنوان رئیس و سخنگوی شورای اسلامی شهرستان دماوند انتخاب شد.

بیشتر بخوانید:

همچنین مرتضی گلمحمدی به عنوان نائب رئیس و مهردادحنیفی به عنوان منشی و خزانه ‌دار با اکثریت مطلق آراء به مدت یک سال انتخاب شدند.

گفتنی است، محمود نقیبی در تابستان امسال با ۵ رای برای سومین سال پیاپی به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر آبسرد شد.

 

نگاهی کوتاه به شهرستان دماوند

یکی از شهرستان های استان تهران است که در ناحیه شمال خاوری استان قرار گرفته است. این منطقه ی زیبا در دامنه های زیبای کوهستان دماوند واقع شده و ازطبیعت جذاب، زیبا و منحصر به فردی برخوردار است. رودخانه های متعددی که از دماوند سرچشمه می گیرند، در آبادانی باغ ها و کشت زارهای اطراف این شهرستان سهم به سزایی داشته و علاوه بر رونق کشاورزی و باغ داری سبب به وجود آمدن نواحی ییلاقی با چشم اندازهای زیبایی در منطقه شده اند. چشمه های متعدد آب گرم و معدنی در نواحی ییلاقی با چشم اندازهای گوناگون فصلی، دریاچه های کوچک و بزرگ دایمی و فصلی با آب شیرین، جلوه های زیبایی از طبیعت ایران را در این منطقه از استان تهران به نمایش گذاشته اند. شهرستان دماوند پس از تهران بیش ترین آثار تاریخی و طبیعی استان را درخود جای داده است. آثار تاریخی و معماری موجود در شهرستان دماوند نمایان گر پیشینه تاریخی منطقه است. برج و مقبره شبلی، قلعه باستانی گل خندان و ده ها اثر تاریخی دیگر از جمله دیدنی های شهرستان دماوند هستند. کشت انواع محصولات در این منطقه رواج داشته و وجود باغ های سرسبز و خرم و مراتع مرغوب از مهم ترین ویژگی های شهرستان دماوند محسوب می شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=535283

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.