یادداشت/

نقش موثر بسیج در حل مشکلات کشور

  • کد خبر : 624186
  • ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳
نقش موثر بسیج در حل مشکلات کشور
بسیج و تفکر بسیج همیشه در همه مسائل کشور حلال مشکلات بوده که انجام فعالیت گروه‌های بسیجی از زمان شیوع بیماری کرونا و سیل خوزستان و... نمونه ای از عملکرد بسیجیان در طول این چهار دهه انقلاب اسلامی بوده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، بسیج سپاهی مسلح به سلاح ایمان و مجهز به عشق است و بسیجی نماد غیرت، سمبل تعصب و پاسدار مکتب است که خالصانه جان در کف می نهد و عاشقانه زندگی را در طبق اخلاص گذاشته و برای رفع مشکلات کشور همیشه با تمام توان پای کار است.

پنجم آذر ماه سالروز تشکیل بسیج است که در سال ۱۳۵۸ به فرمان امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب اتفاق افتاد.

چهل و یک سال از شکل گیری شجره طیبه بسیج می گذرد و بسیج طی این سال ها همانند بازوی قوی و توانمند نظام توانسته ضمن ایفای نقش در عرصه‌های جهاد، جنگ سخت و تهاجم دشمن، جنگ نرم، عرصه‌ سازندگی و خدمت صادقانه به محرومان به عنوان ارتش بی‌ادعای مردمی همواره در همه میادین و صحنه ها حضور ایثارگرانه داشته باشد.

بسیج در دوران هشت سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس و نیز تاکنون در پاسداشت از ارزش‌ها و آرمان‌های اسلام و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی با تمام توان ایثار کرده است.

امروز یکشنبه دوم آذر، در روزشمار هفته بسیج به عنوان “روز بسیج، مبتکر حل مسائل” نامگذاری شده و می خواهیم به اندازه بضاعتمان به این مجموعه که در آن فداکارترین و پاکترین انسان ها زیر سایه‌ی ولایت فقیه، از ابتدای شکل‌گیری تا کنون همواره به دور از هرگونه نام و نشان و هیاهو در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی و چاره ساز مشکلات بوده بپردازیم.

به جرات می توان گفت بسیج و تفکر بسیج همیشه در همه مسائل کشور حلال مشکلات بوده که انجام فعالیت گروه‌های بسیجی از زمان شیوع بیماری کرونا و سیل خوزستان و… نمونه ای از عملکرد بسیجیان در طول این چهار دهه انقلاب اسلامی بوده و این بسیجیان هستند که کشور را از بحران‌ها راهایی می بخشد.

در اوج شیوع بیماری کرونا این بسیج بود که به کمک کادر درمان و دولت رفت که ضدعفونی معابر،توزیع بسته های مواد غذایی،توزیع ماسک و دستکش به نیازمندان به صورت رایگان و…می توان از دیگر خدمات بسیجیان اشاره کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=624186
  • نویسنده : ناهید یوسفی

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.