بخشدار ارجمند تاکید کرد:

نقش سنگین فعالان عرصه سلامت در برابر جامعه

  • کد خبر : 615730
  • ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
نقش سنگین فعالان عرصه سلامت در برابر جامعه
بخشدار ارجمند اظهار داشت: در این شرایط خاص فعالان عرصه سلامت رسالت و تعهد سنگینی در برابر سلامت جامعه برعهده دارند که در این راستا سلامتی خود را نیز در کف اخلاص گذاشتند.

بوبوری، بخشدار ارجمند در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به مراسم تقدیر از کادر درمان مرکز بهداشت لزور اظهار کرد: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس به‌همراه سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه، رئیس و اعضای شورای اسلامی بخش ارجمند، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای لزور از مسئول و پرسنل مرکز بهداشت این روستا بعنوان مدافعان سلامت تقدیر شد.

وی با اشاره به اقدامات و خدمات مدافعان سلامت روستای لزور در پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا گفت: در این شرایط خاص فعالان عرصه سلامت رسالت و تعهد سنگینی در برابر سلامت جامعه برعهده دارند که در این راستا سلامتی خود را نیز در کف اخلاص گذاشتند.

بوربوری عنوان کرد: سفید پوشانی که با به خطرانداختن سلامتی خود فداکارانه در خط مقدم مقابله با کرونا حضور دارند، با جانفشانی و تلاش خود سلامتی را به‌عنوان زیباترین هدیه زندگی به هموطنان خود اهدا می‌کنند.

وی بیان داشت: مردم ایران اسلامی از جمله شهرستان فیروزکوه این همت والا و تلاش‌های ایثارگرانه پرستاران، پزشکان و کادر درمانی را در مبارزه با بیماری کرونا هرگز فراموش نخواهند کرد.

بخشدار ارجمند یادآور شد: توجه مردم به ماندن در منزل، رعایت دستورالعمل های بهداشتی و پرهیز از حضور در اجتماعات و معابر عمومی را عامل مهمی در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا دانسته و بر این مهم تاکید کرد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=615730

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.